Pandalina

2018’in En İyi MOBA Oyunları

Her MOBA oyun severinin bir kaç ay içerisinde karşılaştığı bir sorundur. Çünkü her MOBA oyuncusu bir zamandan sonra farklı MOBA oyun arayışına çıkıyor. Her oyun bir zamandan kabak tadı vermeye başlıyor. Gerek LOL oynayın gerekse Dota oynayın eğer bir takımınız ve oyunu eğlenceli bir hale getirecek arkadaş çevreniz yoksa o oyundan bir zamandan sonra tat alamayacaksınız ve zamanla oyuna 3-5 günde bir girmeye başlayacaksınız ve bu 3-5 gün 1 ay’a kadar çıkacaktır. Ve en sonunda farklı bir oyun arayışına çıkacaksınız. Bizde sizler için 2018 yılının en iyi MOBA oyunlarını listeledik. Yani eğer MOBA oyun tarzını seven bu ve bu tarz oyunları oynamaktan keyif alan birisiyseniz tam sizlik bir liste olacaktır. Sizleri çok daha fazla sabırsızlandırmadan en iyi MOBA oyunlar listemize geçelim.

League of Legends

League of Legends

League of Legends’i aramızda oynamayan yoktur sanırım? Her Dotacı mutlaka bir gün Leauge of Legends oynayarak bu oyununda tadına bakmıştır. Hatta çevremizde ki bir çok Dotacı arkadaşımız League of Legends’i denedikten sonra Dota’ya epey bir ara verip League of Legends’e yoğunlaştılar. League of Legends her geçen gün yenileniyor ve güncelleniyor. Eğer daha önce hiç oynamadıysanız LOL’ünde bir gün tadına bakmanızı öneririz.

İndirmesi tamamen ücretsizdir.


Dota 2

Dota 2

MOBA oyunlarını Dota ile tanıdık desek doğru olur. Çünkü Dota’yı bilmeyen yok. Oynayan veya oynamayan herkes Dota’nın adını mutlaka duymuştur ve oyunun tarzını bilir.

İndirmesi tamamen ücretsizdir.


Paragon

Paragon

Paragon, sahneye yeni çıkan bir oyun olsada ufak bir zaman içerisinde güzel bir kitle elde etti çünkü gerçekten oynanması gereken bir oyun.

İndirmesi tamamen ücretsizdir.


Heroes of the Storm

Heroes of the Storm

Aslında League of Legends’in biraz daha geliştirilmiş ve biraz daha dinamik ve grafik açısından zengin bir tarzı diyebiliriz.

İndirmesi tamamen ücretsizdir.


Smite

Smite

Biraz Gladyatör arenasını anımsatan ve Dota & League of Legends karşımı olan bir oyun desek doğru olur. Karakter görünümü biraz daha ön planda tutulan ve grafikleri kendisine kıyasla başarılı bir oyundur.

İndirmesi tamamen ücretsizdir.


Strife

Strife

Şuan belkide bu oyunun adını ilk defa duyuyorsunuz. Çünkü çok fazla gündeme gelmemesinden ötürü bilinir seviyesi azdır. Fakat diğer MOBA oyunlarına göre biraz daha minimize bir oyundur ve grafikleri kendisine göre çok çok iyidir.

İndirmesi tamamen ücretsizdir.


Vainglory

Vainglory

Sürekli bilgisayarlarda oyun oynayacak değiliz ya? 🙂 Vainglory oyununu sadece mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Apple Store ve Google Play Storeden indirebileceğiniz harika bir MOBA oyunudur.


Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. En iyi moba her zaman dota olacaktır. Hem gerçeklik hemde oynanış bakımından dota en iyisidir. Hatta moba oyunlarının babasıdır. Lol falan hep dotadan türedi. Hatta lol çizgifilm gibi karakterleri yapmacık geliyor bana. Diğer oyunları bilmem ama dota2 efsanedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu