Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / 4N1K Dizisi Oyuncuları Orkun Işıtmak ile Birlikte Yalan Makinesinde

4N1K Dizisi Oyuncuları Orkun Işıtmak ile Birlikte Yalan Makinesinde

Youtube’da altı milyondan fazla takipçisi olan Orkun Işıtmak, yüz binlerce tıklanan videolarıyla fenomen olmaya devam ediyor. Bu hafta kanalında 4N1K Dizisi Oyuncuları Orkun Işıtmak ile Birlikte Yalan Makinesinde ismiyle viral olan video çekimini yayınladı.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Çarpılırken Eğlendiler

Fox Tv’de yayınlanan gençlik dizisinin altı başarılı oyuncusu özel olarak hazırlanan düzenekle her yanlış cevapta elektrik cezası aldı. 4N1K Dizisi Oyuncuları Orkun Işıtmak ile Birlikte Yalan Makinesinde çekimine Cemrehan, Sina, Atakan, Burak, Gözde ve Cihan hep birlikte katıldılar. Sorulara Sina ile başlayan sunucu, gerçek bir yalan makinesi olmadığından, Sina’nın vereceği cevabın doğru olup olmadığı yargısını ekibin diğer üyelerine bıraktı. Oldukça keyifli dakikalar geçiren ekip, sorulara olan tepkileri ve verdikleri cevaplarla izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Hem dizinin hem de kendi kanalının takipçilerinden gelen sorularla birlikte kendi hazırladığı soruları da soran Orkun, oldukça sıkıştırdığı konuklarına elektrik vermek için bakın ne yaptı? Daha önce insan dedikleri arşivlerinde eşi benzeri olmayan bu video hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmında bekliyoruz.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir