Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / 4N1K Ekibi Birbirini Ne Kadar İyi Tanıyor?

4N1K Ekibi Birbirini Ne Kadar İyi Tanıyor?

Büşra Yılmaz’ın aynı isimli kitabından uyarlanmış olan “4N1K Yeni Başlangıçlar” sezonuyla, FoxPlay’de gösterilmektedir. 4N1K Yeni Başlangıçlar, arkadaş grubunun üniversiteye başlamasının ardından hayatlarında nelerin değişeceğini anlatmaktadır. Durum ve olay komedisinin iç içe işlendiği dizinin oyuncuları, Onedio ekibine misafir oluyor ve kendilerini 4N1K ekibi birbirlerini ne kadar iyi tanıyor? Yarışının içinde buluyorlar. Bizler de insan dedikleri youtube kanalı olarak, sizlere bu videoyu özetle anlatıyoruz.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Eşleşmeler ve Cevaplar

Özellikle gençlerin sevgisini kazanmış olan dizinin oyuncularından Gözde Mutluer – Atakan Hoşgören, Burak Yörük – Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek – Sina Özer şeklinde kura ile belirledikleri ikili eşleşmeleriyle başlamaktadır. Sunucunun sorduğu her üç soruya da 4N1K ekibi birbirini ne kadar iyi tanıyor? Başlığı altında yanındaki arkadaşları için cevaplar veren oyuncular eğlenceli anlar yaşıyor. Soruları cevaplamak için ellerindeki büyük kartonun evet ya da hayır kısmını kullanmaları gereken oyuncular sırayla birbirleri için sorulan soruları yanıtlıyor. Oldukça eğlenceli sorulara cevap veren eşleşmeler, kendi aralarında da atışıyor.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir