Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / 500 TL Motosiklet vs. 450.000 TL Motosiklet!

500 TL Motosiklet vs. 450.000 TL Motosiklet!

Youtube Türkiye platformu içerisinde en büyük ikinci kanalın sahibi olan Orkun Işıtmak son paylaşmış olduğu ” 500 TL Motosiklet vs. 450.000 TL Motosiklet! ” adlı videosu ile yine gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Sonradan Görme serisiyle daha önce milyonlarca kez izlenmeyi başaran Orkun Işıtmak, bu serinin son videosuyla Youtube gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. An itibari ile Youtube trend listesinde 3. sırada yer alan Orkun Işıtmak, milyon izlenmeyi geçmiş durumda. İnsan Dedikleri Youtube ailesi olarak ünlü Sosyal medya fenomeni Orkun Işıtmak’ın son videosunda olup bitenleri sizler için derleyeceğiz.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Orkun Işıtmak, Altın Elbiseli Adam’ı Andı

Yayınladığı son videoda ucuz orta ve pahalı segmentte yer alan motorlar fiyat performans yönünden kıyaslayan Orkun Işıtmak, karşılaştırdığı motorlar hakkında oldukça detaylı bilgilere yer verdi. Vlog tadındaki 500 TL Motosiklet vs. 450.000 TL Motosiklet! isimli videoda Orkun Işıtmak, geçtiğimiz yıllarda geçirdiği motor kazasında hayatını kaybeden ünlü motorcu ve Youtuber Altın Elbiseli Adamı anmadan geçmedi.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir