Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

6 Yaşındaki Youtuber Milyoner Oldu!

Youtube her yaşta insanın barınabileceği bir sosyal paylaşım platformudur. Tabi yaşınız ve yaptığınız içeriğin ön kalitesi her zaman ön plandadır.Fakat en önemli koşulumuz  işimizi severek yapmaktır.

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi eğer işinizi gerçekten iyi yapıyorsanız bu işi oldukça ileri düzeylere taşıyabilirsiniz.

Bu yüzden yaş faktörü her zaman ikinci planda yer almaktadır.Eminim ki bunu nasıl bu kadar rahat söyleyebildiğimi pek çok kişi merak ediyordur.Fakat fazla merak edilecek bir şey değil.

Çünkü bunun örneklerini her gün görebilmekteyiz.Ülkemizden örnek verecek olursak Gamze Nur adlı kanalı hepiniz biliyorsunuzdur.

Yaşı küçük olmasına rağmen 1.900.000 aboneye sahip bir kanalı var.Nasıl bu kadar büyük bir kanala sahip olduğu tartışılır fakat biz buz dağının görünen kısmına bakıyoruz.Şimdi sizlere tanıtacağım Youtuber ise tam olarak 6 yaşında.

Evet evet yanlış duymadınız tam olarak 6 yaşında. Ryan adlı bu Youtuber‘ı şaşırtıcı yapan özelliği tam olarak yaşı değil.Onu bu derece tanınır yapan yıllık olarak kazanmış olduğu para miktarı .

Youtube hayatına Ryan Toys Review adlı kanalı 2015 yılında açtığı kanal ile başlamıştır.Kanalında sadece İnternet ortamından  aldığı oyuncakların inceleme videoları bulunmaktadır.

Fakat buna rağmen an itibariyle kanalında toplam 10.000.000 Milyon abone bulunmaktadır.Bunun dışında bu yıl kazanmış olduğu para miktarı ile Dünya’nın en çok kazanan Youtuberlar‘ı arasına girmeyi başaran en genç Youtuberdır.

Ryan Youtube‘dan bu sene toplamda 11 Milyon dolar kazanmayı başardı.Daha bu yaşta bu miktarlarda paralar kazanmaya başlayan bu Youtuber kim bilir ilerleyen dönemlerde ne kadar para kazanır.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Vay anasını işte imkan ve yetenek olunca oluyor bende yakında bilgisayar alınca daha da iyi yerlere gelicem inş youtube da kanalımın adı Alperen Atabey 190 civarlarında abonem var 42.000 izlenme sizde bi göz atabilirsiniz… Yakınfa daha kaliteli videolar gelicek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu