Youtube İçerik

Afacan TV Kimin ve Youtube Kanalı Hakkında

Özellikle çocukların okul öncesi eğitimine yönelik öğretici ve eğlenceli videolar yayınlayan Afacan TV kimin ve Youtube kanalı hakkında en fazla merak edilenleri, bu yazımızda sizlerle paylaştık. Popüler çocuk kanalları arasında yer alana Afacan TV yayınladığı videolarla, milyonlarca izlenme alan popüler kanallar arasındadır. Afacan TV Youtube kanalı hakkında tüm detaylara, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Afacan TV Frekans / Frekansı

İnsanlar genellikle Afacan TV frekans bilgileri nedir? Diye soruyor olsa da, bahse konu olan Afacan TV bir Youtube kanalıdır. Kanalda yayınlanan videolar güncel olarak paylaşıldığı için hemen Youtube kanalına girerek çocuğunuzun sıkılmasını engelleyebilir, eğitici ve öğretici çizgi filmleri izlerken, eğlenceli çocuk şarkılarını dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Afacan TV Kimin? Afacan TV İzle

Afacan TV kanalı, Melih Abuaf’ın kurucusu olduğu Mediakraft’a ait bir kanaldır. Hatta Afacan TV Youtube kanalı, Mediakraft grubunun ilk kanalı olma özelliğini taşımaktadır. Eğlendirirken eğiten çocuk kanalı Afacan TV izlemek için yapmanız gereken şey, https://www.youtube.com/channel/UC0gaQo_koRNiYSSblRyXC0g linkine tıklayarak Youtube kanalına ulaşabilirsiniz.

Afacan TV Ninni

Afacan TV ninni videosu da, gerek çocukların ve gerekse ailelerin çok sevdikleri videolardan birisidir. Hatta birçok aile çocuklarını uyutmak için, kanalın ninni videolarından faydalanmakta, çocuklarda bu videoları zevkle seyrederek uyumaktadırlar.

Afacan TV Pokemon

Afacan TV pokemon videoları hakkında araştırma yapılıyor olsa da, hemen belirtelim ki kanalda bu tarz videolar bulunmamaktadır. Yani Afacan TV Youtube kanalı, pokemonla ilgili özel video çekmemiştir. Ancak video çizgi filmlerinde pokemon oyuncu bulunmaktadır ve bu çizgi karakter, çocuklara eğitici mesajlar vermektedir.

Afacan TV Kırmızı Balık

Birkaç videoluk seri şeklinde çekilen Afacan TV kırmızı balık videoları, yine milyonlarca izlenme almış videolar arasına girmekle birlikte, çocukların hayranlıkla izlemiş olduğu videolardan birisidir.

Afacan TV Youtube Kanalı

Afacan TV Çizgi Film İndir

Tüm Youtube videolarını indirebileceğiniz gibi, Afacan TV çizgi film indirmekte oldukça kolaydır. Bu sayede bilgisayarlarınıza ve mobil cihazlarınıza indireceğiniz çizgi filmleri, internet bağlantısı olmadan çocuklarınız daha rahat bir şekilde izleyebilir, dilediğiniz anda internet kotanıza zarar vermeden izlemelerini sağlayabilirsiniz. Bunun için, online video indirme sitelerinden faydalanabilirsiniz.

Mina Anima

Youtube’da bulunan ve Afacan TV ile benzerliğiyle dikkat çeken kanallardan birisi de, Mina ANima kanalıdır. Bu kanalda da yine Afacan TV Youtube kanalına benzer bir konsepte eğlendirirken öğreten videolar paylaşılmaktadır. Kırmızı balık videosu gibi farklı birçok videoyu bu kanalda bulabilirsiniz.

Afacan TV Hayvanlar

Afacan TV hayvanlar videoları, hayvanları çeşitli gruplara ayırarak tanıtan videoların yanında yine hayvanlarla ilgili, çocukların dikkat çekecekleri videolar yayınlamaktadır. Bebekler için hayvanlar, çiftlik hayvanlarını öğreniyoruz, Hayvanlar çocuk şarkısı, çiftlik hayvanlarını ve yavrularını öğreniyoruz, yavru orman hayvanlarını öğreniyoruz gibi pek çok eğitici ve eğlendirici hayvan videoları kanalda yayınlanan başlıca hayvan videoları arasında yer almaktadır.

Afacan TV Hakkında Her Şey

  • Afacan TV Youtube kanalı, an itibariyle 3 milyon 350 bin abone sayısına ulaşmış en çok seyredilen çocuk Youtube kanalları arasında yer almaktadır.
  • Kanal en fazla izlenen çocuk kanallarından birisi olduğu gibi, en eski kanallar arasında da yer almaktadır. Kanal 24 Kasım 2013 tarihinde, Youtube yayın hayatına başlamıştır.
  • Kanalın amacı eğlenceli okul öncesi eğitim videoları ve en güzel çocuk şarkıları yayınlayarak çocukları eğlendirirken bilgilendirmektir.
  • Kanalda bugüne kadar yayınlanan videoların tamamının toplam izlenme sayısı, 1 milyar 760 bini geçmiştir. Bu izlenme sayısına baktığımızda bile, kanalın ne kadar popüler olduğunu rahatlıkla görebiliriz.
  • Çocukların hayran kaldığı kanalda, alt kanallarda yer almaktadır. Sevimli dostlar, Afacan oyuncaklar ve Sürpriz Yumurta gibi 3 farklı kanal, Afacan TV kanalının alt kanalları olarak hizmet vermektedir. Sevimli Dostlar kanalı da 3 milyon 472 bin abonesiyle popüler çocuk kanalları arasında yer almayı başarmıştır.

En iyi Youtuber haberleri için, sıklıkla güncellenen sitemizi takipte kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı