Bebek | Çocuk | Oyuncak

Afacan Tv Youtube Kanalı | Kırmızı Balık | Dandini Dandini Dastana

Afacan Tv Nedir - Youtube Abone Sayısı Kaçtır - Şarkıları Nelerdir - Kimin? Afacan Tv Kırmızı Balık Şarkısı - Dandini Dandini Dastana Ninnisi

Afacan Tv Türkiye’nin en çok izlenen ve takipçisi olan çocuk kanallarından birisidir. Afacan Tv hakkında bilgiler nelerdir, Youtube kanalı hakkında bilgiler nelerdir, kimin olduğu, izlenme sayıları gibi merak ettiğiniz tüm başlıkları yazımızda topladık ve sizlere sunduk.

Diğer Youtube Kanalları Hakkındaki Yazıları Okumak İçin Tıklayınız

Afacan Tv Nedir – Youtube Kanalı Hakkında Bilgiler – Kimin?

Afacan Tv okul öncesi eğitimi destekleyen bir Youtube kanalıdır. Çocukların okul öncesi eğitimine destek olacak içerikler üretmektedirler. Afacan Tv’nin Mediakraft’a ait bir kanal olduğunu biliyoruz. Medikraft Oha Diyorum, Yapyap ve Oyun Delisi gibi Youtube kanallarını da bünyesinde barındıran bir ağ ajansıdır.

Afacan Tv’nin çok renkli bir içeriği vardır. Hitap ettiği yaş kitlesinden dolayı renkli ve animasyon dolu içeriklere sahiptir. Youtube kanalının içerisinde ninniler, şarkılar ve okul öncesi eğitimi destekleyen öğretici videolar vardır. Okul öncesi eğitim videolarında UBU isimli animasyon karakteri vardır. Bu karakterle çocuklar öğrenmeyi eğlenceli hale getirerek daha kalıcı bir öğrenme sağlamaktadır. Hem görsel hafızayı hem de çocukların renkli dünyasını kullanan kanal öğretirken eğlendirmeyi başarabilmektedir. Çocukların ilgisini çeken bu renkli dünya her gün daha fazla büyümektedir.

Eğitici videoları olduğu kadar çocuklar için söylenmiş şarkıları da vardır. Özellikle ilgi çeken videosu çocuk şarkılarından birisi olan kırmızı balıktır. Çocukların çok sevdiği bu şarkı animasyonlarla da desteklenerek başarılı bir içeriğe dönüştürülmüştür. Türkçe şarkıların yanında İngilizce çocuk şarkılarını da küçük izleyicilerine sunmaktadırlar. Tabii ki küçük çocukların en önemli saatleri olan uyku saatini unutmamak gerekiyor. Afacan Tv’nin içeriklerinden birisi de çocukların uyumasını kolaylaştıran ninniler vardır. Ninniler ile sakinlik ve huzur içinde uyur çocuklar.

Afacan Tv’nin Youtube Abone Sayısı Kaçtır – İzlenme Sayıları Nedir – Dandini Dandini Dastana Ninnisi

Afacan Tv çocuklar için renkli içerikler üreten, çocukları öğretirken eğlendiren bir Youtube kanalıdır. Gün geçtikçe kaliteli içerikleriyle daha fazla büyüyen kanalın abone sayısı 5.02 Milyondur. 2013 yılında kurulan kanal sürekli yeni içerikler üreterek abone sayısını ve izlenme sayısını arttırmaktadır.

Afacan Tv’nin izlenme sayıları şöyledir:

  • Toplan izlenme sayısı: 3.2 milyardır.
  • Genel izlenme sayısı: Ortalama olarak 2 milyon ile 6 milyon izlenme sayısına sahiptir.
  • En çok izlenen videosu: 441 milyon izlenmeye sahiptir ve Kırmızı Balık isimli çocuk şarkısıdır.
  • Diğer çok izlenen videoları: 285 milyon izlenmeye sahip dandini dandini dastana ninnisidir. Bir diğer video ise anneni seviyorsan alkışla isimli çocuk şarkısıdır. 144 milyon izlenmeye sahiptir.

Dandini dandini dastana ninnisi için tıklayınız.

Anneni seviyorsan alkışla şarkısı için tıklayınız.

Afacan Tv Ne Kadar Kazanıyor – Afacan Tv Resmi Hesapları Nelerdir?

Okul öncesi çocuk eğitimi ve çocuk şarkılarını başarıyla üreten ve bunu çocuklara sunan Afacan TV’nin ne kadar kazandığı da merak edilen sorular arasında. Socialblade verilerine göre Afacan Tv’nin kazancı:

  • Aylık geliri:10 bin dolar ile 161 bin dolar arasındadır. (85 bin TL ile 1.3 milyon TL arasındadır.)
  • Yıllık geliri: 120 bin dolar ile 1.9 milyon dolar arasındadır. (1 milyon TL ile 16.1 milyon TL arasındadır.)

Afacan Tv Resmi hesapları şöyledir:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu