BlogYoutubeR | Sosyal Medya

Ali Biçim Rıdvan Abi Ve Mesut Can Tomay’ın Çektiği Video Kısa Zamanda YouTube da Viral Oldu

Ünlü YouTube fenomenleri Ali Biçim ve Mesut Can Tomayın Rıdvan abiyle çektiği video YouTube da kısa zamanda viral oldu ve trendler listesine girmeyi başardı. Başarılı fenomenlerin bir araya gelerek hazırladıkları video 1 milyon izlenmeyi aştı.

YouTube videosu için bir araya gelen Ali Biçim, Mesut Can Tomay ve Rıdvan abi üçlüsünün çektiği son  YouTube  videosu kısa zamanda sevenleri tarafından ilgi gördü. Videoda Mesut Can Tomay ve Ali Biçim Rıdvan abinin instagram dmlerine gelen mesajları okudular. Ali Biçim, Rıdvan abinin telefonunu eline alarak instagram dm’e girip başlıca istekler bölümüne tıkladıktan sonra eğlenceli anlar başladı. Her konuşma sırasında birbirlerine yaptıkları espiriler ve Rıdvan abinin video kapanırken ilettiği komik selamlar sayesinde eğlenceli bir kapanış oldu. Video 19 Haziran 2021 tarihinde yayımlandı ve video gösterilmiş olduğu yoğun ilgiden de anlaşıldığı üzere 1.239.907 görüntülenmeye ulaştı.

Ali Biçim Kimdir?

Ali Biçim 1987 yılında doğmuştur. Ali Biçim Kocaeli İzmit’lidir. 2000 yılına kadar çocukluğunu İzmit’te geçirmiştir. 2001 yılında İstanbul’a liseyi okumak için geldi. 2005 yılında İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde mezun olmuştur. Liseyi okumak için 2001 yılında istanbul’a yerleşti ve İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi’nden 2005’te mezun oldu.2011 Ağustos’ta, 2010 yılında Michael Jackson’ın Beat It parçasından eserlenip, profesyonel bir titizlikle kaydettiği “Just Pide” adlı parçasına klip çekmiştir.
2011 Ağustos ayında  Ali Biçim, Okan Bayülgen ile beraber çalışmaya başladı. TV8’de cuma günleri yayınlanan Medya Kralı ve cumartesi günleri yayınlanan Disko kralı için skeçler ve ek olarak parodiler yazdı. 2013 yılında, Babam Sınıfta Kaldı dizisinde Yazgan adlı karaktere hayat verdi.2014 yılında, FOX TV de Ali Biçim Show’u hem hazırladı hem de sundu. Ali Biçim  son olarak Sar Başa filminde yer almıştır.


Merve Dizdar  ihanet  iddialarına cevap olarak bakın ne dedi? Habere ulaşmak için linke tıklayınız:

https://insandedikleri.com/merve-dizdar-yildirim-nikahi-ile-evlendigi-gurhan-altundasar-ile-tek-celsede-bosandi/


Ali Biçim Yaşı Kaç?

Ünlü YouTube fenomeni Ali Biçim,34 yaşında ve 17 Nisan 1987 doğumludur. Fenomen YouTuber`ın yaşı, hayranları tarafından hakkında arananlarda en üsttedir.

Ali Biçim Boy-Kilo Ve Burcu Nedir?

  • Boy: 1.71
  • Kilo: 75
  • Burcu: Koç

Ali Biçim Nereli?

Ünlü YouTube fenomeni Ali Biçim aslen Kocaeli – İzmitlidir.

Ali Biçim Fimleri Ve TV Şovları Nelerdir?

  • Tam Kafadan
  • Tam Kafadan Karavana
  • Sar Başa
  • Propaganda 2
  • Ölülere Esemes Çekilmez

Ali Biçim Sevgilisi Var mı?

Ali Biçim aşk hayatı ile ilgili YouTube kanalında yaptığı komik espirileriyle gündeme gelmiştir. Fenomen Ali Biçim’in şu an da hayatında herhangi biri olup olmadığı bilinmiyor.

Ali Biçim’in Orijinal Instagram Hesabı Nedir?

Genç ve başarılı YouTuber Ali Biçim’ in orijinal olarak kullandığı instagram hesabı @alibicim

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu