YoutubeR | Sosyal Medya

Alper Rende Kimdir ve Youtube Kanalı Hakkında

Alper Rende kimdir ve Youtube kanalı hakkında başlıklı içeriğimizde, Türkiye’nin en ünlü Youtuberları arasında yer alan Alper Rende Youtube kanalı hakkında, kapsamlı bilgiler verdik. Alper Rende kişisel bilgilerinin yanında, kanal hakkında da detaylı bilgilere, her zaman olduğu gibi en güncel ve doğru haliyle yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sizler için en güncel Youtube haberleri ve Youtuberlar hakkında bilgileri vermeye devam ediyoruz.

Alper Rende Vine Videoları

Alper Rende vine videoları, popüler video paylaşım sitesi Youtube kanalı üzerinde en fazla izlenen vine videoları arasında yer almaktadır. Oldukça eğlenceli vine videolarıyla takipçilerinden yoğun beğeni alan Alper Rende vine videolarını izlemek için, kanalın aşağıda bulunan linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

https://www.Youtube.com/channel/UCagxJUIOIN4bbCk9rBWZiPA

Alper Rende Boy / Boyu Kaç

Alper Rende hakkında en fazla merak edilenler arasında, kişisel özellikleri de yer almaktadır. Özellikle Alper Rende boyu kaç? Sorusu, takipçileri tarafından en fazla sorulan videolardan birisidir. Kendisi 174 cm boyunda olup, 70 kilo ağırlığındadır.

Babasıyla birlikte çektiği videolarla da büyük beğeni toplayan Alper Rende, Kocaeli İzmit doğumlu olsa da, aslen Mardinli bir ailenin çocuğudur. Merak edenlere, Beykent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisi olduğunu da hemen belirtelim.

Alper Rende Sevgilisi

Alper Rende sevgilisi bulunmakta olup, ismi Betül’dür. Hatta Alper Rende Youtube kanalı takipçileri, kendisinin sevgilisiyle çekmiş olduğu birçok videodan birisini mutlaka izlemiştir. Barcelona’da eğitim gören sevgilisine sürpriz yapmak için habersizce oraya giden ve konumdan onu bulmaya çalışan Alper Rende, heyecanlı ve eğlenceli bir videonun çekilmesini sağlamıştır.

Alper Rende Instagram Hesabı

Ünlü Youtuber Alper Rende Instagram’da da aktif isimlerden birisi olup, 946 bin takipçisi bulunmaktadır. Youtuberın Instagram hesabına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilir ya da Instagram arama kutusundan kişiler kısmından, @alperrende şeklinde arama yapabilirsiniz. Kısa birçok paylaşımıyla, Instagram takipçilerini de memnun etmektedir.

https://www.instagram.com/alperrende/

Alper Rende Betül

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, Betül Alper Rende sevgilisi olup, yurt dışında eğitimini sürdürmektedir. Alper ile ayrıldık şaka videosu, takipçilerini heyecanlandırmış olsa da daha sonra videonun şaka olduğunu paylaşmışlardır.

Alper Rende Film Hakkında

Alper Rende kendi filminin dışında, farklı filmlerde de rol almıştır. 2015 yılında Mustafa Topaloğlu, Tuğba Ekinci ve Oya Aydoğan gibi ünlü isimlerin rol aldığı Türk Lokumu filminin dışında, Çılgın Kolej, Oha Diyorum ve son olarak kendi filmi Sar Başa adlı filmlerde rol almıştır.

Alper Rende Arabası

Youtuberın kullanmış olduğu araç, WolksVagen Golf markadır. Daha iyisini alabilecek durumda olmasına rağmen, aracın özelliklerini sevmesi nedeniyle bu aracı tercih ettiğini söylemektedir.

Alper Rende Zula Videoları

Alper Rende çektiği farklı eğlenceli videoların yanı sıra, Türk oyunu Zula videoları başta olmak üzere birçok oyun videosu da paylaşmaktadır.

Alper Rende Oynadığı Reklam Filmleri

Alper Rende Nescafe reklamı, Nogger ve Opet reklamı gibi farklı reklamlarda boy gösteren bir isimdir. Bu açıdan baktığımızda, reklam filminde oynayan ilk Youtuber olma özelliğini taşımaktadır.

Alper Rende Oha Diyorumdan Ayrıldı Mı?

Alper Rende Oha Diyorumdan ayrıldı mı? Sorusu da, Youtuberın takipçilerinin sorduğu başlıca sorulardan birisidir. Ünlü Youtuber Oha Diyorum Youtube kanalından ayrılarak, kendi kanalı olan Alper Rende Youtube kanalı üzerinde yoğunlaşarak yeni kanalında büyük bir başarı yakalamıştır.

Alper Rende Egom 131

Murat 131 marka aracına Egom 131 ismini vererek önemli modifiye yapan Alper Rende, normalde Wolksvagen Golf aracını kullanmaktadır. Egom 131 marka aracı ise yaptığı önemli değişikliklerle, gerçek bir efsaneye dönüştürmeyi başarmıştır.

Alper Rende Yaşı ve Doğum Yılı

Ünlü Youtuber Alper Rende 1995 yılında Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiş olup, 2019 yılı itibariyle yaşı 24’tür. Farklı film ve oyunlarda rol alan Youtuber, aynı zamanda Yeni Nesil rock müzik grubunun davulcusudur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu