YoutubeR | Sosyal Medya

Alpi ve Arkadaşları Youtube Kanalı Hakkında

Sosyal mecralar her ne kadar yetişkinler için eğlenceli zannedilse de, son yıllarda çocuklar için de oldukça eğlenceli hale geldi. Youtube ise, bu konuda başı çekiyor. Youtube üzerinde yayın yapan birçok çocuk kanalı, bir yandan çocukların eğlenmesine imkân tanırken, diğer yandan da eğlenirken bir şeyler öğrenmelerine katkı sunuyor. Bu kanallardan birisi de, ali ve arkadaşları Youtube kanalı olarak öne çıkıyor. Kanalda yayınlanan tüm çizgi karakterli videolar, çocuklara eğlendirirken öğretiyor. Yazımızın devamında, Alpi ve Arkadaşları Youtube kanalı hakkında en fazla merak edilen konulara değindik. Keyifli okumalar dileriz.

Alpi ve Arkadaşları Fış Fış Kayıkçı İndir

Ali ve arkadaşları fış fış kayıkçı indirmek için, aşağıdaki vereceğimiz linkleri kullanabilirsiniz. İlk linki yani videonun linkini kopyalayarak, altta vermiş olduğumuz Youtube video indirme sitesinin linkine tıklayıp siteye girdikten sonra, video linkini ilgili adrese yapıştırıp indirme işlemini başlatmanız yeterlidir. Üstelik bu işlemlerin tamamı, ücretsizdir.

Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=sDGQTtehc24

Video İndirme Sitesi Linki: https://www.youtubevideoindir.org/

Alpi ve Arkadaşları Dandini İndir

Ali ve arkadaşları dandini indir işlemlerini de, yine yukarıdaki video indirme sitesine, aşağıda vereceğimiz video linkini kopyalayarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Video formatını dilediğiniz gibi seçip indirerek, sürekli bu videoların izlenmesinden doğan kota sorunlarının da önüne geçebilirsiniz.

Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=FAr95Bs3pQY

Alpi ve Arkadaşları İngilizce

Alpi ve Arkadaşları İngilizce videolar versiyonlarıyla, çocukların İngilizce öğrenebilmesi için birçok video yayınlanmaktadır. Bu videolar sayesinde çocuklar İngilizceyi duyarak, ileriki süreçte öğrenmeleri çok daha kolay olmaktadır.

Alpi ve Arkadaşları Yalancı Çoban

Yalancı Çoban videosu da, yine kanalda en beğenilen videolar arasındadır. Yalancı çoban hikayesinin anlatıldığı videoda aynı zamanda, yalan söylemenin kötülüklerine de değiniliyor.

Alpi ve Arkadaşları Kumbara

Kumbara videoları, çocukları birikim yapmaya ve tutumlu olmaya teşvik etmektedir. Kum Kum Kumbara şarkısının seslendirildiği video ile çocuklar eğlenirken, para biriktirmeye özendirilmektedir.

Alpi ve Arkadaşları Şarkısı

Alpi ve Arkadaşları şarkısı daha doğrusu şarkıları, dinleyen tüm çocuklar için eğlenceli içeriklerden oluşturmaktadır. Şarkılardaki amaç sadece eğlence olmayıp, yine çocukların bu şarkılarla bir şeyler öğrenmelerini sağlamaktır.

Alpi ve Arkadaşları 2019

Alpi ve Arkadaşları 2019 yılında da, video yayınlarına devam etmektedir. Kanalda yayınlanan yeni videolarla daha fazla eğlenen çocuklar, sıklıkla kanalı ziyaret ederek videoları izlemektedir. Bunu videolar yayınlandıktan kısa bir süre sonra, yüksek izlenme almalarından rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Alpi ve Arkadaşları İki İnatçı Keçi Youtube

Hepimizin çocukluğunun vazgeçilmez hikayelerinden birisi olan İki inatçı keçi, Alpi ve Arkadaşları Youtube kanalı üzerinde yayınlanan videolardan birisidir. Farklı bir seslendirme ve anlatımla işlenen video çocukların olduğu kadar, mazisine dönmek isteyen yetişkinlerinde denk geldikçe izlediği videolardan birisidir.

Alpi ve Arkadaşları Taşıtlar Şarkısı

Taşıtlar şarkısında ise çocuklara, taşıtlar ve trafik kuralları hakkında bilgiler veriliyor. Belki de kanalda yayınlanan en önemli videolardan birisi, taşıtlar şarkısı videosudur.

Alpi ve Arkadaşları Ninni Youtube

Alpi ve Arkadaşları ninni Youtube videoları ile artık, çocukların uyumama gibi bir lüksü bulunmuyor. En sevilen ve etkileyici efektler ile sunulan ninni videolarıyla, hemen uykuya dalmak artık daha kolay.

Alpi ve Arkadaşları Masal Videoları

Alpi ve Arkadaşları masal videoları, en sevilen masalların seslendirildiği videolardır. Hit olmuş geçmişten günümüze kadar büyük beğeniler toplamış masalların videolarını, Alpi ve Arkadaşları Youtube kanalı üzerinde bulabilirsiniz.

Kanal Hakkında Diğer Bilgiler

Her zaman güncel olarak yayınlanan Youtube haberleri için, sitemizi takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu