TrendlerYoutube İçerik

Anıl Piyancı – Son Bir Gece Daha

Video klibi 9 Nisan 2019 tarihinde saat 15:00’de sevilen sanatçının YouTube kanalında yayınlanan anıl piyancı – son bir gece daha şarkısı insan dedikleri youtube kanalı farkıyla huzurlarınızda. Kısa bir sürede yüksek sayıda izlenme oranına ulaşan Son Bir Gece Daha eserinin teknik altyapısında Berkay Duman ve Can Volkan yer alıyor. Mastering ve Mix işlemleri ise Can Volkan tarafından yapılmıştır.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Yönetmenliğini Cem Kılıç Yaptı

Cem Kılıç’ın yönetmenliğini yaptığı anıl piyancı – son bir gece daha parçasının mekanı Nayah Kadıköy’dür. Geçtiğimiz günlerde yayınlanmasına rağmen kısa sürede trendlerdeki yerini aldı. Hip – hop / rap tarzında olan eser, Türkçe Rap şarkılarındaki katedilen ilerlemeleri de gözler önüne seriyor.

Sevilerek takip edilen ye parçaları en çok izlenenler arasında yer alan başarılı hip – hop / rap şarkıcısı Anıl Piyancı, bu eseriyle hayranlarını şaşırttı. Onu gözlükle görmeye alışan hayranları bu klip ile gözlüksüz Anıl Piyancı’yı da tanımış oldu. Neredeyse klibin yarısına kadar gözlüksüz şarkı söyleyen Anıl Piyancı, eserin küçük bir kısmında tekrar gözlüğüyle yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu