Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Aslan Marşı

Aslan Marşı

Rap dünyasının tanınmış yüzlerinden olan Şehinşah Galatasaray’ın Şampiyonluğu için bestelediği bir marş olan aslan marşı Galatasaray’ın süper lig şampiyonluğundan sonra gerek kutlamalarda çalınan gerekse tüm taraftarlar tarafından dinlenen bir şarkıdan birisi oldu. Şampiyonluğunda gelmesiyle birlikte 17 Mayıs tarihinde yayınlanan bu aslan marşı 3 günde 552 bin kişinin bu marşı tıklayıp dinlemesine olanak verdi.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Şampiyonluk Geldi

Ardından 19 Mayıs tarihinde Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesiyle marşın yayınlanmasıyla birlikte şampiyonluğun da bu marşla kutlanmasına olanak sağladı ve pek çok dinleyici tarafından dinlendi. Galatasaray takımında bulunan 15 futbolcunun da ilk şampiyonluğu olmasından dolayı bu şampiyonluğa sevinen takım üyeleri ve taraftarlar bu marşı son ses dinleme imkânı elde etmişlerdir. Şehinşah pek çok övgü ve dinlenme alırken bunun gibi aksi yorumlarda alınmıştır. Taraftar kitlesi olarak marşı çok beğenip sahip çıkanlarda vardır tam aksine marş havasında olmadığını söyleyenlerde vardı ama genel olarak marş dinlenip, çokça dinleyiciye ulaşmış ve arama motorlarında arananlardan olmuştur. Taraftarların insan dedikleri pek çok kullanıcı tarafından tek ağızdan söylenebileceği bir ön görü olarak saklı durmaktadır.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir