BlogInstagram

Ayça Ayşin Turan Kimdir | Sevgilisi | Oynadığı Diziler

Ayça Ayşin Turan kimdir - oynadığı diziler - boyu - burcu - yaşı - nereli - oynadığı filmler - evi - kardeşleri - nerede yaşıyor - nereden mezun - burcu - ailesi - ekşi sözlük - kilosu - aldığı ödüller - sosyal medya hesapları?

Ayça Ayşin Turan oyunculuğu ve güzelliğiyle birçok insanı kendisine hayran bırakan başarılı oyuncudur. Ayça Ayşin Turan’ın Türkiye de olduğu kadar yurt dışında da hayranları oldukça fazladır. Ayça Ayşin Turan’ın hayranları hayatına dair bir çok konuyu merak ediyorlardır. Ayça Ayşin Turan kimdir, sevgilisi, oynadığı diziler, boyu, yaşı, nereli, oynadığı filmler, evi, oynadığı diziler, kardeşleri, nerede yaşıyor, nereden mezun, burcu, ailesi, ekşi sözlük, kilosu, aldığı ödüller, sosyal medya hesapları? Gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına yazımızda ulaşabilirsiniz.

Diğer fenomenler hakkında bilgi almak için tıklayınız: Fenomen Haberleri

Bu da ilginizi çekebilir: Alp Navruz Kimdir?

Ayça Ayşin Turan Kimdir – Kaç Yaşında – Boyu – Kilosu – Nerelidir – Burcu – Nereden Mezun?

Ayça Ayşin Turan ilk olarak “Dinle Sevgili” dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ayça Ayşin oyunculuğunda kendisini geliştirmek için çeşitli eğitimler almıştır. Ayça Ayşin ilk dizisiyle insanların dikkatini çekmeyi başarmış oyunculuk kariyerinde hızla ilerlemiştir. Ayça Ayşin’in her geçen gün hızla hayranları da artmaya başlamıştır. Ayça Ayşin’in özel hayatı sevenleri tarafından merak konusu haline gelmiştir. Ayça Ayşin’in daha küçüklük yaşlarında ilk okul öğrencisiyken daha 8 yaşındayken sinema ve televizyona büyük ilgisi olmuştur ve o zamanlarında kendisini geliştirmek için  oyunculuğuna olan ilk adımlarını okulunda amatör olarak tiyatro oyunlarına katılarak atmıştır. Ayça Ayşin tiyatroya olan merakından dolayı tiyatro eğitimi almak istemiştir. Ayça Ayşin tiyatro eğitimi almak için Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Özcan tiyatrolarını seçmiş olup eğitim almıştır. Ayça Ayşin bunların yanında da oyunculuğunu geliştirmek için eğitim almak istemiştir. Ayça Ayşin’in oyunculukta kendisini geliştirmeyi istemesi sonucunda Avustralya da eğitim almış olan oyuncu koçu Ferit Selçuk’tan oyunculuk dersleri almıştır. Ayça Ayşin hayallerinden gitmeyi seçip sinema ve televizyona ilgisi olduğundan okuyacağı bölümü de bu yönde seçmiştir. Ayça Ayşin İstanbul Üniversitesinde Sinema Televizyon bölümünden mezunudur ve okurken bir yandan da oyunculuk hayatına başlamıştır. Ayça Ayşin Turan’ın oyunculuğa olan merakı kadar müziğe de merakı vardır Sinop Belediye Konservatuarın da eğitim görmüş olup enstrüman olarak keman çalmayı seçmiştir. Ayça Ayşin bir süredir keman çalıyordur.

Ayça Ayşin Turan Kaç Yaşında – Ne Zaman Doğdu – Burcu – Kilosu – Boyu – Nerelidir?

Ayça Ayşin Turan oyunculuğu kadar güzelliğiyle de insanları etkilemeyi başarmıştır. Ayça Ayşin kendisini izleyen izleyicileri ekranlara kitleyen başarılı bir oyuncudur. Ayça Ayşin Turan’ın 25 Ekim 1992 doğumlu olduğu ve 29 yaşında olduğu bilinmektedir. Ayça Ayşin’in aslen memleketi Sinop olarak bilinmektedir.  Ayça Ayşin’in 25 Ekim doğumlu olarak burcu Akrep olarak bilinmektedir.

Ayça Ayşin’in fiziği de insanlar tarafından dikkat çekip beğenilmektedir. Ayça Ayşin’in fiziğini beğenenler kilosunu ve boyunu da oldukça merak etmişlerdir. Ayça Ayşin Turan’ın boyu 1.67 ve kilosu da 53 olarak bilinmektedir.

Ayça Ayşin Turan Nereli
Ayça Ayşin Turan Nereli?

Ayça Ayşin Turan’ın Oynadığı Dizi Ve Filmler?

Ayça Ayşin Turan’ın ilk olarak oyunculuk kariyerine “Dinle Sevgili” dizisiyle başlayıp hızla ilerlediği bilinmektedir. Hayranları da Ayça Ayşin Turan’ı ekranlarda görmek isteyip oyunculuğunu ve güzelliğini beğeniyorlardır. Ayça Ayşin birçok dizi ve filmden teklif almış olsa da kendisinin uygun bulduğu teklifleri kabul etmiştir. Ayça Ayşin Turan’ın oynadığı dizi ve filmler:

Oynadığı Diziler

 • Hayal Ve Gerçek
 • Altınsoylar
 • Dinle Sevgili
 • Karagül
 • Arıza
 • Meryem
 • Hakan: Muhafız
 • Zemheri
 • Ada Masalı
 • Menajerimi Ara
 • Tek Yürek
 • Kavak Yelleri
 • Asi

Oynadığı Filmler

 • Sevimli Tehlikeli
 • Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara

Ayça Ayşin Turan’ın Sevgilisi Kimdir?

Ayça Ayşin Turan’ın dikkat çeken güzelliğiyle hayranlarını etkiliyordur. Ayça Ayşin’in güzelliğinden ve başarısından dolayı özel hayatı da oldukça merak edilen konulardandır. Ayça Ayşin’in adı daha önce Furkan Andıç ile anılmıştır.  Ayça Ayşin Turan şuanda oynadığı dizi olan “Ada Masalı” dizisinde partneri olan Alp Navruz ile birlikte olduğu bilinmektedir.

Ayça Ayşin Turan Sevgilisi
Ayça Ayşin Turan’ın Sevgilisi

 

Ayça Ayşin Turan Nerede Yaşıyor – Evi?

Ayça Ayşin Turan aslen Sinop doğumlu olup memleketi de Sinop’tur. Ayça Ayşin Karadeniz’in hırçın dalgalarında  büyümüş olup çocukluğunu Karadeniz de geçirmiştir. Ayça Ayşin Turan’ın şuanda İstanbul da yaşadığı bilinmektedir. Ayça Ayşin Turan’ın ne yazık ki evine dair bir bilgi yoktur.

Ayça Ayşin Turan’ın Aldığı Ödüller

Ayça Ayşin Turan’ın oyunculuğunda başarılı olmasıyla aldığı ödüllerde olmuştur.

Ayça Ayşin Turan aldığı ödüller:

2015 yılında 2. Türkiye Altın Palmiye Televizyon Basın Ödülleri müsabakasında oynadığı film olan “Sevimli Tehlike” Yılın Çıkış Yapan Sinema Oyuncusu ödülünü almıştır.

Ayça Ayşin Turan'ın Aldığı Ödül
Ayça Ayşin Turan’ın Aldığı Ödül

 

Ayça Ayşin Turan Ekşi Sözlük

Ayça Ayşin Turan’ın sevenleri çok fazla olsa da sevmeyenleri de vardır. Ayça Ayşin Turan’ın hakkında birçok yorum yapılmıştır. Ayça Ayşin Turan’ın hakkında sosyal medyada da birçok yorum yapılmıştır. Ayça Ayşin’in hakkında yorum yapılan sitelerden biride Ekşi Sözlük uygulamasıdır ve yapılan yorumlar genellikle olumlu olmakla beraber hak ettiği yerlere gelememesi ve güzel başarılı oyuncu olduğuna dairdir.

Ayça Ayşin Turan Ne Kadar Kazanıyor?

Ayça Ayşin Turan’ın oynadığı dizilerde ki olan başarısı ve güzel bir oyuncu olmasıyla ne kadar kazandığı da merak edilen konular arasındadır. Ayça Ayşin Turan Netflix dizi uygulamasında ki oynadığı “Hakan: Muhafız” dizisinden bölüm başı 45 Bin TL  kazanmıştır. Ayça Ayşin bir diğer oynamış olduğu “Karagül” dizisinden de bölüm başı 3 Bin TL almıştır.

Ayça Ayşin Turan’ın Kardeşleri – Ailesi?

Ayça Ayşin Turan’ın güzel ve başarılı bir oyuncu olmasının yanında zarif ve kibar biri olduğu da bilinmektedir. Ayça Ayşin’in zarif ve kibar olmasının ailesinden geldiği de söylenmektedir. Ayça Ayşin Turan’ın ailesine dair babasının memleketinin Kastamonu annesinin de memleketinin Sinop olduğu bilinmektedir. Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın ailesi hakkında “Biz ailecek Karadenizliyiz ve annemde Selanik göçmenidir” dediği bilinmektedir. Ayça Ayşin Turan’ın 7 kardeşi vardır ve 5 abisi 2 ablası vardır.

 Ayça Ayşin Turan Sosyal Medya Hesapları – Instagram

Ayça Ayşin Turan’ın tanınmaya başlamasıyla beraber hayranları da hızla artmıştır. Ayça Ayşin Turan’ın hayranları kendisini sosyal medya hesaplarından takip etmektedir. Ayça Ayşin Turan’ın Instagram sayfasında 5.1 milyon takipçisi bulunmaktadır ve Twitter hesabında da 117 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ayça Ayşin Turan’ın Sosyal Medya Hesapları:

https://youtu.be/ri_raPDreWE

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu