YoutubeR | Sosyal Medya

Barış Özcan Youtube kanalı Hakkında Bilgiler

Youtube üzerinden çektiği videolarda ilgi toplayan Youtuberlar arasında yer alan Barış Özcan birbirinden ilgi çekici videoları ile kısa sürede, Barış Özcan Youtube kanalı üzerinde göz doldurmaya başlamıştır. Kanalda genellikle bilgi dolu içeriklerin yanı sıra, insanların yine bilgiye dayalı merak edebilecekleri, soruların cevaplarının çekildiği videolarda yer almaktadır.

Youtuber Barış Özcan aslında kim?

Youtuber Barış Özcan diğer Youtuberlardan farklı olarak, yaşı biraz daha ilerlemiş birisidir. 23 Temmuz 1974 İstanbul doğumlu olan Barış Özcan, 2019 yılı itibariyle 45 yaşındadır.

Videolarında düzgün diksiyonu ile dikkat çeken Youtuber, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup evli ve bir çocuk babasıdır.

Kendisinin Youtube’da ilgili en önemli özelliklerinden birisi de, Youtube’un dünya çapında seçmiş olduğu 12 değişim elçisinden birisi olmasıdır.

Barış Özcan Tesla Videosu

Barış Özcan Tesla videosunda almış olduğu elektrikli otomobili, hangi sebeplerle aldığını anlatmakta ve elektrikli otomobiller hakkında bilgi vermektedir. Aynı zamanda Tesla ile sponsorluk anlaşması olup, bu anlaşma kapsamında elektrikli otomobiller hakkında tanıtım videoları yayınlamaktadır.

Barış Özcan Youtube Kanalı Aylık Kazancı

Youtuberların Youtube’dan elde ettikleri gelir üzerine haber sitelerinin yapmış oldukları araştırmaya göre, Barış Özcan Youtube kanalının aylık kazancı 2 ile 41000 dolar arasında olduğu tahmin ediliyor. Aradaki fark ay içerisinde kanalda bulunan videoları izlenme sayısı ve Youtuber’ın özel tanıtım videolarına göre değişmektedir.

Barış Özcan’a Nasıl Ulaşabilirim?

Barış Özcan ile iletişim kurmak için sosyal medya hesapları üzerinden gönderilerinin altına yorum yapabilir ya da özel mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca e-posta adresi üzerinden de, kendisine ulaşmak mümkündür. Aşağıda bulunan Barış Özcan’a ait sosyal medya hesapları ve eposta adresini, iletişim için kullanabilirsiniz.

Barış Özcan’ın Eposta Adresi: barisozcaniletisim@gmail.com

Barış Özcan Facebook Adresi: www.facebook.com/barisozcan

Barış Özcan Instagram Hesabı: www.instagram.com/barisozcan

Barış Özcan Twitter Hesabı: www.twitter.com/barisozcan

Barış Özcan Youtube Kanalı Adresi: Youtube.com/user/b31416

Barış Özcan’ın Kim Ulan Bu Elon Musk Videosu

Barış Özcan Elon Musk videosunda, dünyaca ünlü yatırımcı Elon Musk’un hayret verici vizyonu hakkında bilgiler vermektedir. Bir yatırımcı olmasının yanı sıra dünyanın geleceği ile ilgili önemli bir vizyon sahibi olan Elon Musk bilindiği üzere, güneş ve elektrik enerjisini, daha verimli hale getirmek için önemli çalışmalar yapan dünyaca ünlü bir isimdir.

Barış Özcan NASA’ya Davet Edildi mi?

Youtube kanalında uzay bilimleri ile ilgili sıklıkla yayın yapması ve bilgi dolu anlatımları nedeniyle NASA’ya davet edilen ilk Türk Youtuber olma özelliğini taşıyan Barış Özcan, NASA’ya giderek bir hafta boyunca incelemelerde bulunmuştur.

Barış Özcan Kaç Yaşındadır?  Hangi Yıl Doğmuştur?

Youtuber Barış Özcan 45 yaşında olup, 23 Temmuz 1974 tarihinde doğmuştur. Yaşı itibariyle Youtube üzerinde fenomen olan kişiler arasında, yaşça en büyük youtuberlar arasında bulunmaktadır.

Barış Özcan Adobe ve Teknoloji Tasarımları

Adobe konusunda uzman olan Youtuber, teknoloji tasarımlarıyla ilgi çeken bir isimdir. Kendisi uzun yıllar boyunca bu konuda aldığı eğitimin yanında, teknoloji tasarımı konularında da eğitmenlik yapmaktadır.

Barış Özcan’ın Eşi Kim? Adı Ne?

Ünlü Youtuberin eşinin ismi, Devletşah’tır. Devletşah hanımla Barış Özcan’ın Sufi isimli bir çocukları olup, ailece kitap okumaya çok meraklı oldukları bilinmektedir. Hatta oğullarıyla düzenledikleri 10 ayda 1000 kitap okuma etkinlikleri çok konuluşmuş olup, tüm aileleri imrendirecek cinsten bir etkinliktir.

Barış Özcan Youtube Kanalı Hakkında Bilgiler

  • Kanalın abone sayısı, 3 milyon 293 bindir.
  • Kanal 7 Ocak 2007 tarihinde açılmıştır.
  • Kanalda yayınlanan tüm videoların toplamı, 244 milyon kez izlenme almıştır.
  • Kanal üzerinde genellikle, bilimsel çalışmalar ilginç bir dille anlatılmaktadır.
  • Sanat, tasarım ve teknoloji hikaye videoları, kanalın en popüler videoları arasındadır.

En güncel Youtube haberleri için, bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu