BlogOyun | E-Spor | TwitchYoutubeR | Sosyal Medya

Baturay Anar Kimdir | Kaç Yaşında | Boyu Kaç | Minecraft | İnstagram

Baturay Anar kimdir - kaç yaşında - boyu kaç - nereli - ne okuyor - Minecraft - İnstagram ? Baturay Anar'ın resmi hesapları - ne kadar kazanıyor - Youtube kanalı izlenme sayıları kaçtır - en çok izlenen videosu nedir?

Baturay Anar Enes Batur’un videolarında yer alarak tanınmaya başlamış bir Youtuberdır. Enes Batur’la yolları ayrıldıktan sonra kendi Youtube kanalına içerik üretmeye başlamıştır. Öncelikle eğlenceli videolar ile başladığı serüvenine oyun videoları çekerek devam etmiştir. Bu alanda başarılı olduğunu keşfettikten sonra oyun videoları ile yoluna devam etmiştir. Baturay Anar kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında, boyu kaç, burcu nedir, nereli, ne okuyor, kardeşi? Baturay Anar’ın Youtube kanalı hakkında bilgiler, izlenme sayıları, en çok izlenen videosu, Minecraft,  GTA 5, ne kadar kazanıyor, resmi hesapları, İnstagram adresi gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sizler için bu yazımızda derledik.

Diğer Youtube kanalları hakkında bilgi almak için: Youtube Haberleri

Bu da ilginizi çekebilir: Enes Batur Kimdir?

Baturay Anar Kimdir – Ne İş Yapar – Kaç Yaşında – Boyu – Burcu – Nereli – Ne Okuyor – Kardeşi?

Baturay Anar Youtube’a yüklediği oyun videoları ile tanınan Youtuberdır. Baturay önelikle Enes Batur ile çektiği videolar ile tanınmıştır. Daha sonra kendi Youtube kanalını oluşturmuştur ve kendi kanalına içerik üretmeye başlamıştır. Kanalında oyun içeriklerinin yanında challenge videoları, vlog videoları gibi içerikler de üretmektedir. Baturay hakkında merak ettiğiniz diğer soruların cevaplarını aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Baturay Anar Kaç Yaşında – Kaç Yaş – Ne Burcu?

Genç yaşlarından itibaren tanınmaya başlayan Baturay bugün ünlü fenomenler arasına girmeyi başarmıştır. Kendi kanalına ürettiği içeriklerle kendisini sevdirmeyi başaran Baturay Anar 27 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baturay Anar bugün itibariyle 24 yaşındadır. 

Baturay’ın yaşını merak eden takipçileri burcunu da merak etmektedir. Özellikle burçlarla ilgilenen takipçileri için bu sorunun cevabı önemlidir. Baturay Anar’ın burcu terazidir.

Baturay Anar hakkında bilgiler

Baturay Anar Boyu Kaç – Kaç Kilo?

Baturay’ın birçok seveni ve takipçisi vardır. Çektiği video içerikleriyle ve kendine özgü üslubuyla kendini sevdirmeyi başaran ünlü fenomenin dış görünüşü de takipçileri tarafından merak edilen sorular arasındadır. Baturay Anar’ın boyu 1.80 metredir ve kilosu 78’dir.

Baturay Anar Ne Okuyor – Kardeşi?

Baturay fenomen olmaya başladıktan sonra özel hayatı da merak edilmeye başlamıştır. Sevenleri ve takipçileri tarafından merak edilen sorulardan birisi de Baturay’ın ne okuduğudur. Üniversite’de okuduğu bilinen ünlü fenomenin hangi bölüm ve üniversitede okuduğu bilinmemektedir.

Baturay’ın özel hayatıyla ilgili merak edilen konulardan birisi de kardeşidir. Kardeşiyle birlikte çektiği videolardan dolayı kardeşi de gözler önündedir. Baturay Anar’ın kardeşinin adı Berkay’dır. Baturay’ın sadece bir erkek kardeşi vardır.

Baturay Anar Youtube Kanalı – İçerikleri Nelerdir – GTA 5 – Minecraft?

Baturay Enes Batur ile tanınmaya başlamış daha sonra kendi Youtube kanalına içerikler üretmeye başlamış sosyal medya fenomenidir. Bilinen Youtuberlar arasına girmeyi başarmış olan Baturay özellikle çektiği oyun videolarıyla başarıya ulaşmıştır. Aynı zamanda challenge videoları, vlog videoları ve şarkıları da kanalın içerisinde yer almaktadır.

Baturay Anar Youtube kanalı 13 Aralık 2014 tarihinde oluşturulmuştur. 2014’ten bugüne kadar her geçen gün büyüyen kanalın abone sayısı milyonları aşmıştır. Bugün Türkiye’nin en çok abonesi olan kanalları arasına girmeyi başarmıştır. Baturay Anar’ın kanalının 3.14 milyon abonesi vardır.

Bu da ilginizi çekebilir: Laz Ali Kimdir?

Baturay Anar Youtube kanalı

Baturay Anar’ın kanalında paylaştığı oyunlar şöyledir:

 • Minecraft
 • Resident Evil
 • PES 2019
 • FİFA 17
 • Paladins
 • Marvel’s Spiderman
 • Happy Wheels
 • GTA 5
 • PES 2016
 • Stranded Deep
 • FİFA 15
 • Plague Inc. Evolved

Baturay Anar GTA 5 Oyununu Oynuyor

GTA oyununun en sevilen versiyonu GTA 5’tir. Özellikle bilgisayar oyunlarını sevenler tarafından oynanan oyunun birçok seveni vardır. Baturay’ın iyi oynadığı oyunlar arasında bulunan GTA 5 oyunuyla ilgili içerikler kanalında bulunmaktadır.

Baturay Anar Minecraft Oyununda Çok İyi

Baturay’ın oynadığı oyunlardan birisi de Minecraft oyunudur. Oyunda oldukça iyi olan Baturay oyunu severek oynamaktadır. Oyunu oynarken hem oyun hakkında bilgiler vermekte hem de izleyicileriyle sohbet etmektedir. Minecraft oyununda yaptıkları da izleyicileri tarafından sevilerek izlenmektedir.

Baturay Anar’ın Youtube İzlenme Sayıları Kaçtır – En Çok İzlenen Videosu?

Baturay tanınmaya başladığından beri her geçen gün sevenleri artmıştır. Günümüzde belli bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Baturay’ın kanalı birçok insan tarafından takip edildiği gibi izlenmektedir de. Kanalının izlenme sayıları her geçen gün artmaktadır ve şu an da oldukça iyi bir seviyededir. Baturay Anar’ın Youtube kanalının izlenme sayıları şöyledir:

 • Baturay Anar’ın toplam izlenme sayısı: 847 milyondur.
 • Baturay Anar’ın genel izlenme sayısı: 400 bin ile 900 bin arasında değişmektedir.
 • Baturay Anar’ın en çok izlenen videosu: Youtube fenomenlerine diss şarkısıdır. 10.8 milyon izlenmesi vardır.

Baturay Anar Ne Kadar Kazanıyor – Resmi Hesapları Nelerdir – İnstagram?

Baturay sürekli yeni konseptli içerikler bulmaya gayret etmektedir. Ürettiği farklı içeriklerle ve özellikle oyun videoları ile izleyicileri ekrana kitlemeyi başarmıştır. Baturay Enes Batur’la yollarını ayırdıktan sonra kendi Youtube kanalında yoluna devam etmiştir. Kanalı kurulduğu günden itibaren birçok izlenme ve aboneye ulaşmayı başarmıştır. Bu izlenmeler ve aboneler kanala belli bir kazanç getirmektedir. Social Blade verilerine göre Baturay Anar’ın kazancı şöyledir:

 • Baturay Anar’ın aylık kazancı: 427 dolar ile 6800 dolar arasındadır. Yani 3600 TL ile 57 bin TL arasındadır.
 • Baturay Anar’ın yıllık kazancı: 5100 dolar ile 81 bin dolar arasındadır. Yani 43 bin TL ile 688 bin TL arasındadır.

Baturay Anar’ın resmi hesapları şöyledir:

Baturay Anar İnstagram Hesabı

Baturay Youtube’da tanınmaya başladıktan sonra özel hayatında da fenomen bir insan haline gelmeye başlamıştır. İnstagram adresini çok aktif olarak kullanmamaktadır. Özel hayatıyla ilgili şeyleri hesabında paylaşmaktadır. Baturay Anar’ın İnstagram hesabında 620 bin takipçisi vardır. Toplam 44 gönderisi bulunmaktadır.

Baturay Anar’ın İnstagram hesabı için: Baturay Anar İnstagram

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu