Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Bella Hadid Yakında Türkiye’de

Dünyaca ünlü manken Bella Hadid Türkçe şarkı dinliyor ve yakında Türkiye'ye gelecek. Bella Hadid kim?

Dünyaca Ünlü hadid kardeşlerden biri olan Bella Hadid Yakında Türkiye’ye gelecek. Ünlü manken Bella Hadid, Orijinal Instagram adresi üzerinden yaptığı soru cevap etkinliğinde bir Türk hayranı tarafından gelen soruda ” Türkçe şarkı dinliyor musun? ” sorusuna Bella Hadid Türkçe şarkı dinlediğini ve yakında da Türkiye’ye geleceğini açıkladı.

Bella Hadid Kim?

 

bella hadid kim yaşı kaç
bella hadid kim yaşı kaç

Bella Hadid, Los Angeles’ta 9 Ekim 1996 yılında dünyaya gözlerini açtı. Hadid’in annesi Hollandalı, babası ise Mohammed Hadid Filistinlidir. Ancak Hadid ailesi kendisini müslüman olarak kabul etmiş. Kendisinden 2 yaş büyük olan dünyaca ünlü manken Gigi Hadid, Bella Hadid’in kız kardeşidir. Hadid’in birde erkek kardeşi vardır. Adı Anwar Hadid’dir. Ancak bir de babasından olan üç üvey kardeşi daha bulunmaktadır.

bella hadid kimdir boyu kaç
bella hadid kimdir boyu kaç

Bella Hadid, ata binmeyi çok seviyor ayrıca Hadid, 2016 yılında Rio Olimpiyatlarına katılmak istemişti fakat Laym hastalığı yüzünden bu hayalini gerçekleştiremedi. Bella Hadid, 2014 yılının Sonbahar aylarında Parsons Tasarım Okulunda Fotoğrafçılık bölümünü okumaya başladı fakat daha sonralarda IMG Models şirketiyle anlaştı ve okulunu ne yazık ki modellik kariyeri ve kariyerini daha da yükseltip adını dünyaya duyurmak için bırakmak zorunda kaldı.


Jeffree Star ve Kerimcan Durmaz arasında bir ilişki mi var?

Bella Hadid’in ilerde modellik kariyeri bitince okula dönüp moda fotoğrafçılığı üstünde çalışmalar yapıp kendini geliştirmeyi aynı zamanda da yazmayı ve oyunculuk yapmayı da çok sevip çok keyifli buluyor. Güzel ve başarılı model olan Bella Hadid, önce Londra, Milan, New York, gibi modern şehirlerde düzenlenen birçok çeşitli ünlü markaların defilelerinde de podyumda boy gösterdi. Sonrasında Vogue, V, Elle gibi yoğun kitlelere hitap eden ünlü moda dergilerinde yer aldı. Bella Hadid, şimdilerde ise birçok farklı farklı defilelerde yer almaya devam ediyor.

Bella Hadid Boy – Kilo – Burcu Ve Vücut Ölçüleri Ne?

Profesyonel olarak 2014 yılında kariyerine başlayan dünyaca ünlü manken olan Bella Hadid hayranları tarafından boyu, kilosu ve burcu çok merak edilen sorulardan biridir.

  • Boy: 175
  • Kilo: 55
  • Burcu: Terazi

Genç ve güzel mankenin kusursuz fiziğini hayranları çok merak ediyorlar.

  • Vücut Ölçüleri: 86-61-86 cm’dir.

Bella Hadid Kaç Yaşında?

9 Ekim 1996 doğumlu, başarılı bir manken olan Bella Hadid 2021 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Genç güzelin hayranları Hadid’in yaşını göstermediğini çok daha genç durduğunu söylemektedirler.
Bella Hadid’in Estetiksiz Hali Nasıl?

 

bella hadid estetiksiz hali
bella hadid estetiksiz hali

Bella Hadid’e karşı antipatik duygular besleyen bir kesim Hadid’in güzel olmadığını tamamen estetik güzeli olduğunu söylüyorlar. Bella Hadid’in estetiksiz hali görenleri şok ediyor.

Bella Hadid’in Yeni Sevgilisi Kim? The Weeknd İle Ayrıldılar Mı?

Model Bella Hadid kanadalı bir şarkıcı olan The Weeknd ile 2015 yılında beraber aşk yaşamaya başlamıştı. 2016 yılının sonunda ayrılan ünlü çift, yaklaşık 2.5 yıl sonra barışmıştı. İkili, çalkantılı birliktelikleriyle çok sık gündeme gelmişlerdir. Son olarak geçtiğimiz yıl ikili birlikte görüntülenmişti. Bella Hadid ve The Weeknd karantina zamanında görüntülü konuştukları hatta çalkantılı aşklarına bir şans daha vermeye çalıştıkları da söyleniyordu.

Weeknd, listelerde hızla yükselen ” Over Now ” adlı yeni şarkısı ile bu ilişkiyi ve Bella Hadid’i geride bıraktığını, unuttuğunu böylelikle tüm dünyaya ilan etti

Bella Hadid, yeni sevgilisininin kim olduğunu henüz söylemedi. Ünlü ve bir o kadar da başarılı olan model, Cannes Film Festivali için gittiği Fransa’dan birbirinden güzel yep yeni fotoğraflar paylaştı. Hadid, paylaşımları arasına yeni sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafına da yer verdi ancak sevgilisinin ismini henüz açıklamak istemediği için sevgilisini etiketlemedi. Hadid’in hayranları, yeni sevgilisinin son zamanlarda çok sık beraber vakit geçirdiği Marc Kalman olduğunu iddia etti.

Bella Hadid Dini İnancı Ne?


Hadid
kardeşlerin bir diğeri olan güzel manken Bella Hadid hemen hemen her fırsatta Müslüman olduğunu dile getiriyor. Bella Hadid ünlü bir bir dergiye verdiği röportajda Müslüman olmaktan gurur duyduğunu ifade etmişti.

Bella Hadid Ayakkabı Numarası Kaç?

Dünyaca ünlü manken olan ve kusursuz fiziğiyle gözleri kamaştıran Bella Hadid’in hayranları ayakkabı numarasını arama motorlarına çok yazıyorlar. Güzel mankenin ayakkabı numarası 6’dır. 

Bella Hadid Orijinal Sosyal Medya Hesapları Nedir?

Başarılı ve güzel olan mankenin orijinal sosyal medya hesapları şunlardır:


 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu