Müzik | Sokak Müziği

Ben Fero Biladerim İçin Video Klibini Yayınladı

Ben Fero yeni video klibi “ Biladerim İçin “  sosyal platformlarda yerini aldı. Rap müziğinin önemli isimlerinden biri olan Ben Fero başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor. Belli bir dinleyici kitlesine sahip olan Ben Fero aslında kim? Geçek ismi nedir? Nerede yaşar?

Ben Fero Kimdir?

Sosyal medya ve müzik kanallarından adını sıkça duyuran ve kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi bilen Ben Fero, kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Yakın zamanda Demet Akalın’a ait bir şarkı ile dinlenme rekoru kıran Ben Fero’nun gerçek adı Ferhat’tır. 1991 yılında doğmuştur. Doğduğu şehir Almanya’nın Berlin’den önceki şehri olan Bonn’dur. Belli bir süre Almanya’da yaşayan ve ailesi birlikte Türkiye’ye dönüş yapan Ben Fero’nun baba tarafı Trabzon, anne tarafı Sivaslı’dır. Ünlü rap sanatçısı Ben Fero 68 kiloda ve boyu da 1.77 cm dir.

Merve Özbey Haberimize Buradan Ulaşabilirsiniz..

Amatörlükten Profesyonelliğe

Ben Fero, Rap müziği ile uzun bir süredir amatör olarak ilgilendi. Rap müziğinin unutulmazları arasına giren 2 Pac’i dinleye dinleye 8 yaşında bu müzik dünyasına adım atmış oldu. Üniversite eğitimini 2005 – 2010 yılları arasında tamamladıktan sonra vatani görevini yapmak için Kıbrıs’a gitti.2000 yılları başına geldiğinde amatör olarak rap şarkısı denemelerine girişti. Rap alanında ilk profesyonel çalışmasını 2018 yılında  “ Mahallemiz Esmer “ şarkısı ile olmuştur. İzmir’de bir firmanın satış bölümünde çalışarak geçimini sağlayan Ben Fero “ Kimlerdesin “ isimli şarkısını çıkarttıktan sonra işten ayrıldı ve kendini tamamen müzik çalışmalarına verdi.

Ben Fero kendisiyle yapılan bir röportajda “ Sansar Salvo’nun şarkılarını dinleyerek büyüdüğünü ve kendini geliştirdiğini “ söyledi. Bu kişinin yanında rap müziğinin en iyileri arasında yer alan Mahsal, Firar, Hemsta, Cash Flow, Giotin, Beta, Server Uraz, Sagopa Kajmer, Ceza, Killa Hakan ve Fuat gibi isimleri de kendine örnek alan genç sanatçı emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.

Türkiye Youtube ve Youtuber Haberleri insan dedikleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu