Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Ben Fero İle Heceleme Saati

Ben Fero İle Heceleme Saati

Ben fero ile heceleme saati videosu yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Berkcan Güven’in 26 nisan 2019 tarihinde yayına koyduğu ben fero ile heceleme saati videosu izlenme sayısı 10 günde 2.485.953 izlenmeye ulaştı. Şimdiden 216 k beğeni alan bu video izlenme rekorları kırmaya devam edecek gibi görünüyor.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Ben Fero İle Heceleme Saati Video İçeriği

Ben fero ile heceleme saati videosunda 2 dk 24 sn gülme garantilidir. Her saniyesini gülerek eğlenerek geçire bileceğiniz bu video da katlanarak kelimelerini heceleme yoluyla rap yapmayı öğretmeye çalışan bir hoca ve öğrenci bulunmaktadır. Heceleme yapacağı kelimeyi 6 kağıda yazmış ve öğrenciye okutmaya çalışırken sinirlerine hakim olamayan hoca en sonunda öğrencinin kafasını masa örtüsü ile kapatıp sandalye ile de kaldırarak götürüyor. Bunları yaparken kahkahalar havada uçuşacak. Berkcan Güven video sonunda izleyicilerini merakta koyacak olan buneamk6 videosundan bir parça koymuş. İnsan dedikleri kanalı olarak morali bozuk olanlara, gülmek isteyenlere, ben her şeyde gülemiyorum diyenlere şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir