YoutubeR | Sosyal Medya

Berkcan Güven 1 Yıllık Sevgilisi İle Ayrıldı

Berkcan Güven, Beyza Efe ile sürdürdükleri 1 yıllık ilişkilerini ortak kararla bitirdiler. Berkcan Güven'in sevgilisi beyza ayrıldılar mı? Berkcan Güven kim?

Berkcan Güven, 1 yıllık beraberliği olan Beyza Efe ile ilişkilerini ortak karar ile sonlandırdıklarını duyurdu. Ünlü sosyal medya fenomeni olan Berkcan Güven, 2 Milyonu geçik instagram hesabından ayrılık mesajını tüm sevenleri ile paylaştı. İnstagram hesabından paylaştığı hikayede şu sözler gündeme damga vurdu:

” Sosyal medyada bilinen bir ilişkim vardı. Ortak kararımızla 1 yıllık ilişkimizi bitirdik. Hayatımızın en zor döneminde tanışıp birbirimize dost, yol arkadaşı olduk, paylaştığımız her an için minnettarım sana. Bu hayattan her şeyin en iyisini haketmen dileğiyle.

İnsanlardan ricam bu konuyla ilgili iki tarafıda darlamazssanız seviniriz. ” 

ünlü sosyal medya fenomeni Berkcan, bu ifadeleri kullandı. Hayranları bu habere karşı Berkcan’ın bir önceki gece konser verdiği zaman sevgilisinin gözlerine bakarak şarkı söylemesiyle beraber kısa bir süre sonra ayrılık haberleri ile beraber sevenleri bu durum için üzüldüler.


Aleyna Tilki’den Alkışlanacak Hareket – Sosyal Medya Karıştı. Daha fazla ayrıntı için tıklayınız:


Ünlü Sosyal Medya Fenomeni Berkcan Güven Kim?

Berkcan Güven kimdir
Berkcan Güven kimdir

Ünlü sosyal medya fenomeni Berkcan Güven, 30 Mayıs 1996 yılında dünyaya gözlerini açmıştır ve İstanbul’da doğmuştur. Berkcan’nın babasının adı aslına tanıdık bir isimdir. Babası’nın adı Burhan Güven’dir. Burhan Güven, hem televizyonculuk hem de gazetecilik ile uğraşmıştır. Türk televizyon izleyiciler tarafından babasını Veda isimli filmde efsane olan rolü ile tanınıp bilindi. Bu filmde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırıp oynadı. Bu rolü ile hem Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e ciddi anlamda benzetilerek hem de oyunculuğu ile büyük bir başarı topladı. Burhan Güven, ayrıca farklı televizyon kanallarında da seslendirmenlik de yapmıştır.


Şarkıcı Berkay Türkiye’nin Dört Bir Yanında Çıkan Yangınlar İçin İsyan Etti. Haberin devamını okumak için tıklayınız:


Ünlü fenomen Berkcan, kısaca ismini BEGE olarak yapmıştır. Bege yani Berkcan Güven Vine adlı video çekme uygulaması ile kendi kitlesini oluşturmuş ve ünlü olmuştur. Ardından bu yakaladığı başarı ve ünlenmesi ile yakaladığı ritmi YouTube’a da taşımıştır. Kanalını 1 Kasım 2014’te açmıştır. 1 Kasım 2014’te açtığı bu kanala Eylül 2015‘ten bu yana aktif olarak video yüklenmektedir. Temmuz 2021 tibariyle 4,01 Milyon aboneye ulaşan bu başarılı kanalda ise en çok izlenen bir diss videosu olmuştur. Bu diss videosunun ismi ‘YouTube Benim İşim‘’dir. YouTube Benim İşim diss videosu 26 milyonun üzerinde izlenmiştir. Böylelikle ünlü aynı zamanda YouTuber olan  Güven’in en çok izlenen videosu olmuştur.

Berkcan Güven videolarında ve Vine’larının çok büyük bir kısmında ailesini kullanmaktadır. Berkcan, ailesine çok değer vermektedir ki videoları  ve eskiden yaptığı vinelarında ailesine yer vermesinden de anlaşılmaktadır. Bege’nin bir de küçük kardeşi vardır ve adı Baran’dır. Ünlü sosyal medya fenomeni ayrıca söyleyip piyasaya çıkardığı şarkılar sayesinde de büyük bir ün kazanan Berkcan Güven, kardeşi Baran ve anneannesiyle çektiği videolardan büyük bir çoğunluğu sosyal medya efsaneleri derlemelerinde yerini almıştır. Şu anda ise Işık Üniversitesi Grafik Tasarım okumaktadır.

Berkcan Güven Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Bege yani Berkcan Güven Vine adlı video çekme uygulaması ile kendi kitlesini oluşturmuş ve ünlü olmuştur. Bu uygulama sayesinde tanınıp ünlü olan Güven, 30 Mayıs 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bege, 25 yaşındadır.

Berkcan Güven Boy – Kilo Ve Burcu Ne?

1 yıllık beraberliği olan Beyza Efe ile ilişkilerini ortak karar ile sonlandırdıklarını duyuran ünlü sosyal medya fenomeni ve YouTuber olan Berkcan Güven’nin hayranları Bege’nin boyunu kilosunu ve burcunu merak edip araştırmaktadır. Kitlesi genellikle genç yaş olan bege’nin boy, kilo ve burcu aşşağıdaki gibidir:

 • Boy: 183
 • Kilo: 75
 • Burcu: İkizler

Berkcan Güven Albümleri’nin Adı Nedir?

 

 • Harman
 • Keskity

Berkcan Güven’nin Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Ünlü sosyal medya fenomeni üstelik piyasaya çıkardığı şarkılar neticesinde büyük bir ilgi ve şöhret kazanan Berkcan Güven, kardeşi Baran ve anneannesiyle çektiği videoların büyük bir kısmı sosyal medya efsaneleri arasında yerini almıştır. Ünlü sosyal medya fenomenine ve YouTuber Berkcan’a hem ulaşabileceğiniz hem de ayrıca ününe ün katmasında yardımcı olan çıkardığı şarkıları dinleyecileceğiniz orijinal sosyal medya hesapları aşşağıdaki gibidir.

Instagram: @berkcan

Twitter: @berkcanguven

Spotify: https://open.spotify.com/artist/3lwSL9zmmc35p8CSrwTLmx?autoplay=true

Deezer: https://www.deezer.com/tr/artist/51733582?autoplay=true

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCnC6GKm2DP_tVLXR1gW9QVQ

YouTube Music: https://music.youtube.com/channel/UCnC6GKm2DP_tVLXR1gW9QVQ

İlgili Makaleler

111 Yorum

  1. İnsandedikleri sitesi çok başarılı olmuş. Verilen bilgiler çok doğru haklarında hayırlısı olsun

 1. Halbuki ben onları o kadar çok birbirine yakıştırıyorum ki şuanda duyduğum da çok üzüldüm acaba barisirlar mi ?

 2. Arkadaşça ayrılmanızı takdir ediyorum Berkcan bey bazen ilişkilerimiz istediğimiz gibi olmayabiliyor ruh eşimizi bulduğumuzu düşündüğümüzde zamanla fikir ayrılıkları anlaşmazlıklar çıkabiliyor insanlar düşmanca ayrılabiliyorlar ama siz dostça ayrıldınız çok güzel bir örnek

 3. Gerçekten çok merak ettiğim konulardan biriydi paylaşım için teşekkürler çok üzüldüm ama evlenirler sanıyordum umarım barışırlar

 4. Hayırlı olsun diyelim ikisi de cici insanlar sevilen insanlar üzüldüm doğrusu gördüğümde haberlere inanamadim dogrusu

 5. Tebrik ederim. Berkcan ile ilgili tüm bilgileri yazmışsınız. Okudum. Harikaydı çok beğendim. Emeğinize sağlık 👍

 6. Bence çok severek takip ediyorum bi çok haber sayfası yalan yanlış şeyler yazmıştı ama sizlerden kesin bilgiler elde ettim teşekkürler

 7. Tebrık ederim berkcan ile ilgili ulaşabileceğimiz bütün bilgileri bir metınde toplamışsınız başarılarınız diliyorum

 8. Ortak karar alıp ayrılmışlar ve insanlar ayrılabilir bu çok normal. Umarım ikiside yeni hayatlarında çok mutlu olurlar .)

 9. Berkcan guveni seviyoruz gerçekten çok samimisin çok da sempatiksin 😍 ama sevgilinden ayrilmana üzüldüm keşke mutlu olsaydınız ama hiç değilse güzel ayrılmışsınız sizi tebrik ederim 👌

 10. Gerçekten çok merak etmiştim şimdi buraya baktım aklımda bir gram soru kalmadı çok güzel ve sade anlatımlı bir site.

 11. Gerçekten çok üzüldüm yia seviyordum ikiliyi Berkcan güveni de çok seviyordum haklarında hayırlısı olsun

 12. Çok takip edilesi bilgiler mevcut. Magazin severler için çok anlamlı olmuş. Takip edilmesi gereken bir site. Doğru bilgilerle hizmet veriyor teşekkürler.

 13. Berkcan gıbı birine yapılır bu zengin de olsan unlu de olsan fakirle aynı kaderi paylasırsın ama zengin hemen manita bulur berkcan da yarım saate yapmsıtır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu