Bilgi | Belgesel | Biyografi

Berkcan Güven Kimdir?

Evet arkadaşlar bugün bir Youtuber‘ın hayatı konulu yazımızda daha beraberiz.Bugün hayatını konu aldığımız kişi Berkcan Güven  adlı Youtuberdır.

Berkcan Güven’i #biziz şarkısından tanıyanlar vardır ama biz genede bilmeyenler adına onun hayatını konu almanın doğru olacağını düşündük.İsterseniz lafı fazla uzatmadan hemen Berkcan Güven‘i tanıyalım. Berkcan Güven İstanbul doğumludur ve şuan hala İstanbul’da ikamet etmektedir.

Yaşı şuan 22 dir. Eğitim hayatına Işık Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünde sürdürmektedir.Burcu ise İkizlerdir. Berkcan Güven bu kadar tanınmasını Vine videolarına borçludur. Vine serisinin neredeyse ilkleri arasında sayılabilir.

Bu işe oldukça emek vermiş bir kişiliktir. Berkcan Güven Vine dünyasından sonra hiç hız kesmeden direkt olarak Youtube Dünya’sının kapılarını sonuna kadar aralamıştır. Youtube kanalını açar açmaz onu vine dünyasından takip eden insanlar direkt olarak onun Youtube kanalına yönelmişlerdir.

Bunun üzerine Berkcan Güven çok hızlı bir yükseliş yakalamayı başarmıştır.Babası hem gazetecilik,hem sunuculuk hem de Atv adlı kanalının “Dizi Atv’de İzlenir.” adlı seslendirmesini yapmıştır.

Berkcan Güven bunun dışında Reynmen ile birlikte #biziz adlı şarkıyı çıkartmıştır.Bu sayede daha fazla kitleye ulaşma imkanı sağlamıştır.En son sadece kendisinin yaptığı diss videosunun adı ise “Youtube Benim İşim” dır.

Bu diss videosu ise toplamda 20 Milyon izlenme almıştır.İlk bakışta sizlere itici bir ergen gibi gelebilir.Fakat onu tanımaya başladığınız zaman ne kadar komik,eğlenceli ve bir o kadar da sempatik birisi olduğunu anlayacaksınız.

Berkcan Güven‘in Ne Kadar Kazandığını Görmek İçin
Tıklayınız

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir dönem Berkcan Güven sevgilisi olarak ismi anılan kişi Serra Aktürk’tür. 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu