Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Berkcan Güven Sinirden Çıldırdı

Berkcan Güven Sinirden Çıldırdı

Ünlü Youtube fenomenlerinin buluştuğu discord canlı yayınında Berkcan Güven adeta çıldırdı. Unlost ekibine ait Youtube kanallarından birisi olan DexoNn kanalında paylaşılan videoda ünlü Youtuberlar kendi aralarında Vampir Köylü konseptli bir oyun oynadı. Youtuberlar arasında Efe Uygaç diğer fenomenler arasından iki vampir, bir köylü, bir avcı, bir doktor, bir soytarı seçerek oyunu başlattı. DexoNn youtube kanalında paylaşılan video saatler içerisinde yüz binlerce izlenme almayı başardı. An itibari ile Youtube trend listesinde 9. sırada yer alan Berkcan Güven Sinirden Çıldırdı isimli video izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Bizlerde İnsan Dedikleri olarak siz değerli takipçilerimize videoda gelişen olayları kısaca anlatacağız. ——————————————-
Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube
Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri
——————————————-

Vampir Köylü Oyununda Çok Sayıda Fenomen Yer Aldı

Oyun esnasında zaman zaman hararetli tartışmalar yaşansa da oyun içerisindeki vampirleri deşifre etmek isteyen Berkcan Güven, vampiri bulma konusunda başarılı olamayınca adeta çıldırdı. Vampirlerin ortaya çıkmasıyla oyun sona erdi. Berkcan Güven Sinirden Çıldırdı adlı videoda Yunus Günce, Efe Uygaç, Berkcan Güven gibi ünlü isimlerin yanı sıra çok sayıda Twitch yayıncıları da yer aldı.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir