Anasayfa / Bilgiler / Berkcan Güven Son Diss !!!

Berkcan Güven Son Diss !!!

Bildiğiniz üzere diss videoları Reynmen ve Berkcan Güven in beraber yaptıkları  #biziz adlı şarkı ile ortaya çıktı. Toplamda 39 MN kişi tarafından izlenen bu şarkı youtuberların büyük ilgisini çekti.

Daha sonra bu videolar abonelerin hoşuna gitmeye başladı. Çünkü youtuberların bu şarkıları biraz saçma da olsa kapışma tarzındaki bu şarkıların çekici bir tarafı vardı. Reynmen ve Berkcan Güvenin bu diss videosundan sonra Enes Batur başta olmak üzere pek çok tanınmış youtuber bu konuda şarkı yazdı. Pek az izlendikleri de söylenemez. Daha sonra Berkcan Güven Reynmen den ayrı olarak bir diss videosu çekmiştir. Bu klip için bir helikopter kiralamayı bile göze almıştır.

Bu video pek çok youtuberın video diss videosunda adını geçirmeyi başarmıştır. Örneğin Reynmen in Veysel Zaloğlu  ile birlikte en son çıkardığı ve şuan 18 MN izlenme sayısına ulaşan şarkısının başında geçmektedir.Daha sonra Berkcan Güven in Reynmen den ayrı olarak çıkardığı Youtube Benim İşim adlı diss videosunu çıkartması üzerine  Enes Batur da Son Diss adlı şarkısında Berkcan Güvenin bu hareketi ile ilgili şarkısında birkaç söze yer vermiştir.Son olarak konuyu uzatmadan asıl konumuza geleyim.Berkcan Güven Bugün Son diss adlı videosunu Youtube üzerinden yayınladı. İlk kısımları kurgu ve konuşmalarla geçen şarkı şimdiden 454.128 izlenme sayısına ulaşmış durumda.Bu şarkı ne kadar tutar bilemiyoruz.Şarkıya Son Diss adlı şarkısına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

Hakkında youtuberhaberleri

Gözat

Sefa Kındır Bütün Youtuberlara Meydan Okudu

Facia üçlü filminde başrol oynayan Sefa Kındır youtuberlar arasında yapılan dövüşler Araba yarışları hakkında bazı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir