Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Beşiktaş’ın Youtuber Yıldızı Ryan Babel!

Bir youtuber olmak için tek işinizin youtuberlık olması gerekir mi? Bizce bu kişiden kişiye değişen bir durumdur.Örneğin tüm hayatını bu işe adayacak biri olmak istiyorsanız bu işe oldukça fazla zaman harcamanız gerekiyor.

Öte yandan zaten bir işe sahipseniz ve çok kişi tarafından tanınıyor sanız bu işi sadece bir  hobi olarak ta yapabilirsiniz.

Ryan Babel Kimdir?” diye bir soru soracak olsam , eminim Beşiktaşlı kullanıcılarımız “Dalga Mı Geçiyorsun” diye bir tepkide bulunurlardı.Eminim hepiniz Ryan Babel ‘i tanıyorsunuz dur.

Tanımayanlar için kısaca tanıtalım. Asıl adı  Ryan Guno Babel olan bu ünlü isim Beşiktaş‘ta forma giymekte olan profesyonel bir kanat oyuncusudur. Ryan Babel 19 Aralık 1986 Yılında Hollanda da doğmuştur.Asıl mesleği Futbolculuk tur.

Tabi futbolculuk dışında daha başka uğraşları da bulunmaktadır.Bu uğraşlardan birisi de youtuberlık tır.Evet Ryan Babel uzun zamandır youtuberlık yapmaktadır. Bunu gerçek işinin dışında bir hobi olarak  yapmaktadır.

 

Kanalındaki toplam abone sayısı 124.327 dir. Kanalındaki video sayısı ise 44 tür.Ryan kanalında genellikle futbol ile ilgili içerikler paylaşmaktadır. Örneğin kısa bir süre önce güzel bir paylaşım yapmıştır.

Porto-Beşiktaş maçının 1-1 bitmesi ile berabere kalınmıştır.Fakat Beşiktaş gruptan 1. olarak çıkmayı başarmıştır.İyi bir sezon geçiren Ryan resmi Youtube  kanalında Beşiktaş-Porto maçının kamera arkasını bizlerle ve takipçileri ile paylaşmıştır.

Bizler de hem Beşiktaş‘a hem de Ryan  Babel‘a ülkemize yaşattıkları gururdan dolayı teşekkür ederiz.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı