YoutubeR | Sosyal Medya

Bilal Hancı Kimdir ve Nerelidir?  Yeni Şarkısı Feriğim Yayınlandı

Bilal Hancı, hemen hemen herkesin ‘’Kafalar’’ grubundan tanıdığı oldukça eğlenceli ve kafa dengi olan şakalarıyla insanları güldürmeyi başaran birisidir. Bilal Hancı hayranları ve severleri tarafından merak edilen soruları hep beraber cevaplayalım.

Bilal Hancı Kimdir?

Bilal Hancı 1989, 8 Eylülde, Trabzon ilinde dünyaya gelmiştir. Genç sanatçı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanıştıktan sonra sosyal medya da keyifli arkadaşlıklarını ve çeşitli videolarını paylaşarak fenomen haline gelmiştir.

Bilal Hancı ve arkadaşlarının yaptığı ve oynadığı ‘’Kafalar Karışık’’ filminde oyunculuk yapmıştır. Aynı zamanda aynı filmin içerisinde geçen ‘’Kaşık’’ adlı şarkının da sözlerini kaleme dökmüştür ve bunun yanı sıra yine arkadaşlarıyla beraber şarkının klibinde oynamıştır.


Fuat Ergin Hakkındaki Yazımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kafalar Karışık Filmi

Kafalar Karışık filmi oyuncuları; Bilal Hancı’yla aynı seti paylaşan isimler arasında, Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Funda Arar, Enes Batur, Yıldız Tilbe, Burak Tamdoğan, Erkan Can ve Güven Kıraç yer almaktadır. Usta oyuncuların ve ses sanatçılarının yer aldığı Kafalar Karışık filmi 2018 yılında vizyona girmiştir.

Kafalar Karışık filminin yanı sıra, yine bir youtuber olan Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi? Filminde de oynamıştır.

Hem youtube kanalı olan hem de sinema filmlerinde oynayan Bilal Hancı albüm çıkararak youtube trendler videosunda ilk sırada yer almayı başardı. Bilal Hancı Feriğim adlı albümünü dinlemeyen herkes dinlemelidir.

Kendisinin de klipinde oynadığı Feriğim adlı şarkı pop severlerinin hoşuna gidecek ve diline dolanacak bir şarkı gibi görünüyor.

Bilal Hancının diğer albümlerini merak eden kişiler için ise, 2017 yılında çıkarmış olduğu Bilal Hancı Ağlama Beni Ana adlı single parçasını dinleyebilirler. Bilal Hancı videolarını ve şarkılarını youtube kanalından kolayca bulabilir haberdar olmak içn kanalına abone olabilirsiniz


 

Şanışer Hakkındaki Yazımıza Buradan Ulaşabilirsiniz..

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı