Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Bilal Sonses & Reynmen – Sen Aldırma

Bilal Sonses & Reynmen – Sen Aldırma

Bilal Sonses’e ait kişisel Youtube kanalından paylaşılan Bilal Sonses & Reynmen – Sen Aldırma isimli parça birkaç gün içerisinde milyonlarca izlenme almayı başardı. Kendine has şarkıları ve aranjeleri ile Youtube’a katıldığı günden bu yana 800 bini aşkın abone kazanmayı başaran Bilal Sonses’e son paylaştığı parçada Reynmen eşlik ediyor. Bilindiği üzere Derdim Olsun adlı parça ile 200 milyon üzerinde dinlenme elde eden Yusuf Aktaş nam-ı diğer Reynmen, şarkı söyleme konusundaki başarısını bu parçada da sürdürdü. İnsan Dedikleri olarak şarkının içeriği hakkında sizlere kısa kısa bilgiler vereceğiz. ——————————————-
Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube
Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri
——————————————-

Bilal Sonses’ten Müthiş Başarı

Bilal Sonses & Reynmen – Sen Aldırma adlı parçayla Youtube trend listesini alt üst eden ünlü şarkıcı Bilal Sonses, an itibari ile trend listesinde ilk sırada yer alıyor. Söz ve müziğin rahmetli sanatçı İbrahim Erkal’a ait olan Sen Aldırma parçasını düzenleyen Bilal Sonses, partneri Yusuf Aktaş ile birlikte şarkıyı yeniden yorumladı. Yorumlanan parça müzikseverler tarafından oldukça başarılı bulundu.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir