Müzik | Sokak Müziği

Billie Eilish’ın Yeni Şarkısı NDA Alt Yapısı Müslüm Gürses’in Mutlu Ol Yeter Şarkısının Alt Yapısına Benzetildi

Billie Eilish'ın yeni müziğinin alt yapısı tanıdık geldi. Billie Eilish kim - kaç Yaşında - Türk mü hepsini makalemizde sizler için düzenledik.

Dünyaca ünlü star Billie Eilish yeni şarkısı NDA alt yapı müziği Müslüm Gürses’in ” Mutlu Ol Yeter ” adlı şarkısına benzetildi. Türk Dinleyenleri şarkının alt yapı müziğinin dinler dinlemez Müslüm Gürses’in şarkısının müziğine benzettiler. Hatta iddialar arasında Billie’nin yeni şarkısının alt yapı müziğinin bizzat Müslüm Gürses’in Mutlu Ol Yeter şarkısının müziğinden esinlenip yaptıkları söylendi.

Billie Eilish Kim?

 

billie eilish kimdir kaç yaşındadır
billie eilish kimdir kaç yaşındadır

Dünyaca ünlü şarkıcı Billie Eilish, Amerika Los Angeles’ta 2001 yılının Aralık ayında dünyaya gözlerini açmıştır. Tam adı ise eksiksiz olarak Billie Eilish Pirate Baird O’Connell.

Billie Eilish, oyuncu ve müzisyen bir ailenin kızıdır ve Highland Park’ta büyümüştür. Hem babası, hem de annesi, müzisyen, oyuncu ve senarist gibi olan ünlü isimler Maggie Baird ve Patrick O’Connell’dır. Billie Eilish’ın aile kökenleri aslen İskoçya ve İrlanda’ya ladar uzanmaktadır.


Jeffree Star ve Kerimcan Durmaz haberi ve daha fazlası için tıklayınız: Jeffree Star Kerimcan Durmazı Takipten Çıkardı.


Billie Eilish henüz 8 yaşındayken müzik ile tanışmıştır. Doğup büyüdüğü Los Angeles’ta bir çocuk grubunda yer almıştır. Billie Eilish’ın abisi Finneas O’Connell’in o zamanlarda bir müzik grubunda solist olarak bulunma sebebi ile Billie Eilish’ı müziğe olan ilgisi dahada arttırmıştır. Ünlü fenomen Billie Eilish henüz daha 11 yaşında iken kendi sözlerini yazmaya ve müziklerini yapmaya başladı.

31 Mart 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan dünyaca ünlü ve çok izlenen 13 Reasons Why (Ölmek İçin On Üç Sebep) isimli dizinin 2. sezonu için Billie Eilish, Bored adlı şarkıyı yaptı. Billie Eilish, böylelikle bir yandan dizi müziklerini de hazırladı ve seslendirdi. Temmuz 2017’de ilk küçük albümü Don’t Smile at Me hayranları ile buluştu. Müzik çalışmalarını büyük bir hızla devam ettiren başarılı şarkıcı We All Fall Asleep, Where Do We Go? adlı ilk stüdyo çalışması hazırlıklarını yapmaya devam etmektedir.

Billie Eilish’ın ” Ocean Eyes ” Şarkısı Nasıl Patladı?

2015 senesinde ” Ocean Eyes ” adını verdiği ve sözlerinin abisi ile Billie Eilish gruplarına ait olduğu şarkıyı söyledi. Ünlü şarkıcı o şarkısı için gerekli olan dans eğitimini aldı ve şarkı ilk olarak SoundCloud da 2016 senesinde yayınlandı ve ardından klibi çekildi.

Müzik eleştirmenlerinin dikkatini pek çekmese de müzik severlerin büyük dikkatini çekti ve Eilish müzik severler tarafından tam not aldı. Billie Eilish’ın bu şarkısı hızla yükselişe geçti ve yükselişe geçen genç şarkıcı ardından Bellyache adlı teklisi müzik dinleyicileri ile paylaştı. Genç ve güzel şarkıcı olan Billie Eilish her geçen gün aldığı güzel tepkiler, olumlu yorumlar onu müzik piyasasında daha da çok heyecanlandırdı ve kariyer basamaklarını çok sert ve emin adımlarla çıtayı yükseltti.

Billie Eilish Boy – Kilo Ve Burcu Ne?

Genç yaşta dünya fenomenlerinden biri olan ünlü şarkıcı Billie Eilish’ın hakkında hayranları tarafından araştırılan sorulardan biri de genç şarkıcının boyu kilosu ve burcu olmuştur.

  • Boy: 161
  • Kilo: 52
  • Burcu: Yay

Billie Eilish Vücut Ölçüleri Kaç?

Fenomen şarkıcı Billie Eilish’ın hakkında hayranları tarafından arama motorlarına en çok aranan sorulardan biri de Eilish’ın vücut ölçüleri oldu. Billie Eilish’ın vücut ölçüleri şu şekildedir:

  •  76 – 61 – 84 cm,

Billie Eilish Türk Mü ve Yaşı Kaç?

Gerçek adı, Pirate Baird O’Connell olan dünyaca ünlü şarkıcı olan Billie Eilish, İskoç kökenlidir. Yani hayır. Billie Eilish Türk değildir.

Ünlü sanatçı Eilish 18 Aralık 2001 doğumludur.

Billie Eilish Vegan Mı?

Eilish, 2014 yılında vegan diyetine geçip arından vegan tercih etmesinin asıl sebebinin çevre üzerindeki etkisini azaltmak ayrıca hayvanlara karşı da daha nazik olmak istediğini söyledi. Eilish‘in bu zamana kadar en sevdiği vegan yemeğinin adı burritodur ve daha birçoğunu yediğini de itiraf etti.

Billie Eilish’ın Hastalığının Adı Nedir?

Eilish çocukluğundan itibaren bu yaşına kadar iki tane çok şiddetli hastalıkla mücadele etti. Bu zorlu hastalıklardan ilki ” Tourette sendromu ” dur. İkincisi ise ” sinesteziye ” dir. Ayrıca ünlü şarkıcı Billie Eilish depresyon geçirdiğini de açıklamıştır.

Billie Eilish’ın Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Genç ve dünyaca tanınıp bilinen Billie’nin orijinal hesapları şunlardır:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCiGm_E4ZwYSHV3bcW1pnSeQ

Instagram: https://www.instagram.com/billieeilish/

YouTube Music: https://music.youtube.com/channel/UCERrDZ8oN0U_n9MphMKERcg

Deezer: https://www.deezer.com/tr/artist/9635624?autoplay=true

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6qqNVTkY8uBg9cP3Jd7DAH?autoplay=true

Twitter: https://twitter.com/billieeilish

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu