Pandalina

Bir Telefonda 2 WhatsApp Nasıl Kullanılır?

Eğer 2 farklı telefon numaranız varsa veya işiniz gereği farklı bir numara kullanmak zorundasınız ve 2 adet telefon taşımak istemiyorsanız bu sorununuz için en iyi çözüm: WhatsApp Plus

WhatsApp Plus uygulaması sayesinde yanınızda 2 telefon gezdirmeye gerek kalmayacak. Ve iki farklı telefon numaranızın WhatsAppını tek bir telefonda kullanabileceksiniz. WhatsApp Plus’da kullandığınız telefon numaranız ile WhatsApp üzerinden Mesajlaşabilir, Sesli ve Görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Kısacası, normal WhatsApp’da bulunan tüm stabil özellikleri aynı şekilde WhatsApp Plus’da kullanabilirsiniz. WhatsApp Plus uygulamasını tamamen kişisel olarak özelleştirebilirsiniz. Uygulamanın dış görünümünü, mesajlaşma kısmını, uygulama temasını ve renklerini tamamen özelleştirebilirsiniz. Whatsapp plus’ın ekstra olarak sağladığı bir özellik olan LOG kaydı tutma özelliğidir. Bu özellik sayesinde kimin çevrimiçi olup olmadığını, kimin sizin profilinize bakıp bakmadığını, kimin kaç kere ve hangi zamanlarda WhatsApp uygulamasına girdiğini kaydını tutar. Ve bu sayede bilgi edinebilirsiniz. Ekstra güzel bir güzellik ise konuştuğunuz kişi ve kişiler WhatsApp’da Çevrimiçi olduğu zaman size anlık olarak bildirim gelir. (bu kişi şuanda çevrimiçi gibisinden)

Whatsapp konuşmalarında mavi tik görünümü özelleştirebilirsiniz. (iPhone mavi tik görünümü, Blackberry mavi tik görünümü ve standart Android mavi tik görünümü) Ve son olarak bildirim çubuğuna gelen WhatsApp bildirim simgesinin rengini özelleştirebilirsiniz. (Siyah renk, Mavi Renk, Sarı Renk vb.)

WhatsApp Plus’u internetten araştırarak indirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bu haberi görünce çok şaşırdım gerçekten ihtiyacım vardı yalnız Whatsapp plus indirme linki olsa daha kolay olacaktı yinede teşekkürler Pazartesi günü deneyeceğim

  2. yoğun şekilde telefondan sipariş alan biri olarak süper bir haber. İki telefonla gezmekten bıkmıştım. Anlamadığım nokta 2. hattı nereye takacağım. Bunun için çift sim kartlı telefon lazım değildir umarım. Birde program güvenilir mi acaba?

  3. Çift sim kartlı telefon kullanıyorum. Biri iş biri kişisel. Kişisel WhatsApp kullanırken diğer sim kartim ile WhatsApp kullanamiyordum. Bu uygulama ile artık iş hattım ilerde WhatsApp kullanabiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı