Pandalina

Birden Fazla Fotoğraf ile Masaüstü Arkaplanı Nasıl Oluşturulur?

Bilgisayar kullanırken her ne kadar zamanımızı oyun, program ve internette harcıyor olsak bile iç açıcı güzel bir arkaplan’a sahip olmadıktan sonra o masaüstünde ki görsel zaman zaman içimizi sıkabiliyor. Sizi bilmiyorum ama bir Panda olarak böyle karanlık değişik bir arkaplan gördüğümde benim içim sıkılıyor sanki dünya da bambu filizleri tükenmiş gibi. Bir Panda olarak bizde sizler için birden fazla beğendiğiniz Wallpaper fotoğraflar ile nasıl geçişli arkaplan oluşturabileceğinizi inceleyeceğiz.

İlk olarak internetten Monitör boyutumuza uygun 3-5 adet farklı arkaplan resmi yani Wallpaper indiriyoruz. Şimdi durun, makaleyi okumayı bırakın ve internetten hoşunuza giden 3-5 adet wallpaper indirin.

Beğendiğimiz 4 Wallpaper fotoğrafı indirdikten sonra 4 fotoğrafı da seçiyoruz.


Seçtiğimiz 4 fotoğrafın herhangi birine “Sağ” tıklıyoruz ve ardından “Masaüstü arkaplan olarak ayarla” seçeneğine tıklıyoruz.


Ve işlemimizi başarılı bir şekilde 4 Adet farklı wallpaper ile masaüstü arkaplan koruyucusu yaptık.


Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhaba Celil, bunu soracağını biliyorduk. Bizde önceden önlemimizi aldık ve sitemize o harika wallpaper’i yükledik. Tam buraya tıklayarak o harika wallpaper’i indirebilirsin. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu