Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Blackpink – Kill This Love

Blackpink – Kill This Love

Son dönemlerin ünlü müzik gruplarından bir tanesi olan Blackpink, son şarkısına klip çekti. Dünyanın tekelini elinde bulunduran video izleme uygulaması Youtube üzerinden 144 milyon görüntülenmeye sahip olarak trend listelerinde yer almayı başaran şarkı, dinleyicileri tarafından beğeni topladı. Blackpink – Kill This Love şarkısı ünlü grubun 4 Nisan 2019 tarihi itibari ile sosyal platformlarda dinleyicisi ile buluşturması sayesinde trendleri alt üst etti. İnsan Dedikleri Youtube kanalı olarak biz de sizlerle bu videoyu buluşturmak ve kısa bir analiz yapmak için kolları sıvadık.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Blackpink – Kill This Love Klibi

Dünya müzik listelerini son dönemlerde alt üst eden Blackpink grubunun aynı adlı albümünden uyarlanan klibinde şarkıya uygun olan bir tema seçilmiş. Blackpink – Kill This love şarkısı bugün itibari ile Youtube uygulamasında 144 milyonu aşkın bir izleyici sayısına sahip olarak Trend Topic listesinde 22. sırada yer alıyor. Şarkının klibi arka plan görsellerinin kullanımı ile dikkat çekici bir hale getirilmiş.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir