Anasayfa / Blog / Teknoloji | Yazılım | Bilim

Teknoloji | Yazılım | Bilim

Telefon Kodlama Nedir? 

Firmaların son zamanlarda önem verdikleri mobil uyumlu yazılımlar sayesinde çok daha geniş kitleler ile buluştukları bir gerçek. Mobil yazılım sayesinde hem daha geniş kitlelere hitap edebilme şansı hem de her yerden verilerine erişme şansı doğuyor. Yeni geliştirilen bulut teknolojileri sayesinde verilerinizin güvenliği de sağlanmış oluyor. 

Devamını Oku »

Web Sitesi Nasıl Klonlanır – HTTrack Website Copier Nedir Nasıl Kullanılır? – Video Anlatım

Bu yazımızda wp site klonlama, Wordpress site kopyalama, sitenin tasarımını çalma (tavsiye edilmez ve yasal değildir), web site mirror, websitesi tasarım kopyalama, e ticaret sitesi kopyalama gibi konuları işleyeceğiz. HTTrack Website Copier full - kullanımı - indir - alternative - login password - mirror error - wordpress siteleri gibi bir çok konuyu işleyeceğiz.

Devamını Oku »

Sublime Text 3 Nedir Nasıl Kullanılır – Video Anlatım

Sunlime Text 3 nedir - full - indir - license key - crack Türkçe karakter sorunu - eklentileri - kullanımı - kısayolları gibi bir çok konu ile ilgili araştırma yapan web tarayıcıları için tüm soruların cevabını hazırladık. Sublime Text 3, bir kod editörüdür. Hızlı ve verimli çalışan en iyi kod editörü desek en doğrusu bu olur. Her webmaster’in en iyi kod editörü bu zamana kadar Notepad++ olmuş olsa da artık eskileri rafa kaldırmanın vakti geldi. Notepad++ kullanıcıları çoğu zaman basit ve sade arayüzünden şikayetçi olmuş olsa da piyasa da sağlam bir kod editörü bulmak zordu.

Devamını Oku »

FileZilla Nedir Kullanımı – İndir – Server Kurulumu (Yöncü Bilişim Videolu Anlatım)

FileZilla Nedir Kullanımı - İndir - Server Kurulumu ile ilgili tüm her konuyu bu yazıda bulacaksınız. FileZilla FTP servere bağlanmak için kullanılan ve FTP, FTPS ve SFTP desteği olan aracı bir bağlantı programdır. FileZilla programını çoğunlukla web site sahipleri kullanılır. Web site sahiplerinin FileZilla programını tercih etmelerinin nedeni; Cpanel bir zamandan sonra çok uğraş verici ve yorucu bir yol olduğu için site düzenlemelerin de bazen kabus olabiliyor.

Devamını Oku »