Anasayfa / Pandalina / Browsec VPN Nedir, Nasıl Kullanılır?

Browsec VPN Nedir, Nasıl Kullanılır?

Browsec VPN Nedir?

Browsec, Google Chrome üzerinde eklenti olarak çalışan bir VPN eklentisidir. Chrome eklentisi olarak en sağlıklı çalışan ZenMate VPN vardı fakat geçtiğimiz aylarda ZenMate VPN artık eskisi gibi çalışmamaya, farklı farklı sorunlar çıkartmaya başladı. Tabi bizde boş dururmuyuz? Hemen yeni,sağlıklı tam performans yeni VPNolan Browsec’i bulduk. Browsec eklentisi sayesinde ek bir program vb. Şeyler indirmeden internet hızınızdan hiç ödün vermeden 4 adet sunucuya bağlanabileceksiniz. Tamamen ücretsiz olan Browsec, farklı sunucuları için cüzi miktarlar da satın alma istese de 4 adet Free olarak bizlere sunulan sunucular gereken tüm işi yapabiliyor.

Browsec VPN Nasıl Kurulur?

İlk olarak Google Chrome tarayıcımızı açıyoruz. Ardından Browsec chrome diye bir arama yapıyoruz ve çıkan ilk sayfaya giriyoruz. Eğer doğrudan Browsec’in eklenti sayfasına gitmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.


Browsec eklenti sayfasına girdikten sonra sağ üst kısımda bulunan “+CHROME’A EKLE” butonuna tıklayıp ekrana gelen ufak pencereden Uzantıyı ekle yazısına tıklıyoruz ve kurulum işleminin tamamlanması için biraz bekliyoruz.


Eklentimiz kurulduktan sonra, Chrome tarayıcımızın sağ üst kısmına ikonu gelecektir. Ikonun üzerine tıkladığımızda aşağıda ki görselde görebileceğiniz üzere bir pencere çıkacaktır. Bu pencerenin aşağı kısmında bulunan Off tuşuna bastığınız da Browsec VPN eklentisini aktif etmiş olursunuz. Ardından eklenti penceresinin ortasında bulunan Change yazısına tıkladığınız da ise 4 Adet farklı sunucundan istediğinizi seçerek o sunucuya bağlanmasını ayarlayabilirsiniz.


Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

Hakkında pandalina

Gözat

50 Ücretsiz Responsive HTML5 Temaları

Web tasarım sürecinizi hızlandırmak için hızlı ve kolay bir düzenleme yöntemi mi arıyorsunuz? Eh, doğru yere …

8 Yorum

  1. Sonunda çalışan bir VPN buldum harikasiniz 😛

  2. Mozilla tarayıcısı içinde kullanabiliyormuyuz?

    • Merhaba Atacan, evet Mozilla Firefox tarayıcınız için de Browsec VPN eklentisini kullanabilirsiniz. 🙂

  3. Tamamen ücretsiz mi?

    • Merhaba Göksu, 4 adet sunucu tamamen ücretsiz. Diğer VPN Sunucuları için Premium satın almalısın. 🙂

  4. nasıl kaldırabiliriz

  5. Bende crome ekle diye bir sey cikmiyor sag ust kosede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir