Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Bu Sahneye Gizlice Yerleştirilen Ses Kimin?

Bu Sahneye Gizlice Yerleştirilen Ses Kimin?

Youtube’da paylaşımlar yapan “Ezgi’nin Kanalı” Türkiye’nin ilk sinema kanalı olma özelliği taşıyor. Ezgi Zorba ve Anıl Çelikkaya’nın birlikte hazırladığı videolar çok kısa bir zamanda yüzlerce abone kazanmalarına vesile oldu. Sinema odaklı olan Ezgi’nin Kanalı, çeşitli filmler üzerinde incelemelerde bulunuyorlar. Özellikle çizgi roman üzerine eğlenceli paylaşımlarda bulunan Ezgi’nin Kanalı, takipçileri tarafından da yoğun ilgi görüyor. Yakın zamanda paylaştıkları “Bu sahneye gizlice yerleştirilen ses kimin?” videosuyla oldukça dikkat çekti. İnsan dedikleri kanalı olarak sizin için videonun analizini yaptık.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Video İçeriği

Videoda, Avenger Endgame filminden bir sahne alıntılanmış. Söz konusu sahnede arka planda bir ses geldiği ifade ediliyor. Birkaç defa tekrarı verilen videoda arka plandaki sesin, “I have telepathy” yani “Benim telepati gücüm var” cümlesini kurduğuna dikkat çekiliyor. İlk etapta fark edilmeyen ses dikkatli bir şekilde dinleyince şekilleniyor. Videoda, bu sahneye gizlice yerleştirilen ses kimin? Sorusu sorularak, bu sesin subliminal mesaj mı yoksa beynin şartlanması mı olduğu sorgulanıyor.

Hakkında trend videolar

Gözat

youtube trend videolar haftalık

3 Ağustos 2019 Youtube Trend Videolar Listesi

3 Ağustos 2019 Youtube Trend Videolar Listesi - Youtube Trend Videolar her 15 dakikada bir güncellenmektedir. 3 Ağustos 2019 tarihinde Saate 2.58'de anlık alınan verilerin görünümüdür. Türkiye Youtube Trend Videolar Listesi Aşağıda Sırası ile ilk 10 Video yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir