Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Bunlar Kaçmaz Kimin ve Hakkında

Farklı tarzlarda konularında kısa videolar halinde yayınlandığı bir kanaldır. Birbirinden ilginç konular dâhilinde birçok videoyu bunlar kaçmaz kanalında bula bilirsiniz. Pek çok kategori halinde çeşitli sıra ile videolar yayınlanır. 2 saat önce yeni video kanala yüklenmiştir. Bunlar kaçmaz kanalı 10 Haziran 2017 tarihinde açılmıştır. 1 milyondan fazla takipçi sayısı vardır. Kanalın kurulduğu zamandan itibaren farklı videolar kanalda yayınlanmıştır. Her videonun kendisine has bir konusu vardır. Youtube kanalı giriş yaptığınız karşınıza bunlar kaçmaz kanalının videolarının çıkması için abone olmanız gerekir. Abone olunmaz ise arama butonuna bunlar kaçmaz yazısı yazmalısınız.

Bunlar Kaçmaz Futbol

Futbol kategorisi içerisinde 59 adet farklı videolar bulunur. Her video da o farklı konular hakkında derlenen kısa kısa görüntüler vardır. Futbol topunun içerisinde ne olduğuna dair videolar yer alır. Ünlü futbolcuların hakkında kısa videolarda bulunur. Bazı futbolcuların saha içerisinde sergiledikleri davranışların olduğu videolar da vardır.

Bunlar Kaçmaz Pubg Mobile

Son zamanlarda popüler olan bir oyundur. Oyunun içerisinde farklı bölümler yer alır. Her bölümden geçmek için farklı taktikler uygulamak gerekir. Bunlar kaçmaz kanalı oyunda bulunan her bölüm için farklı ipucu ve püf noktası videosu çekmiştir. Oyun oynayan kişilerin kolayca bölüm geçebilmesi için yapılan videodur.

Bunlar Kaçmaz Kanalı İzle

Normal videolardan sıkılan insanların izlemesi gereken bir kanaldır. İçeriği farklı videoların olduğu bir kanaldır. Her videonun kendisine has bir konusu vardır. Özgün bir anlatım tarzı vardır. Kanalda yer alan videoların izlenme sayısı ise 600 milyonu geçmiştir.

Bunlar Kaçmaz Korku

Bazı kameralara yakalanmış birbirinden ilginç görüntüleri toplayarak izleyenlere sunar. Her görüntü gerçek hayatta yaşanmış olaylardır. Vahşi doğada çekilmiş ilginç videolar yer alır. Güvenlik için okula yerleştirilen kameralara, yakalanan korkutucu videoları bu kanalda bula bilirsiniz.

Bunlar Kaçmaz Momo

Momo hakkında merak edilen şeylerin yer aldığı videodur. Momo aslında sergide yer alan bir eserdir. Kimliği belli olmayan birisinin insanları rahatsız etmek amacıyla momo eserinin fotoğrafını kullanmasıdır. İnsanların bilgileri ile şantaj yapmıştır.

Bunlar Kaçmaz Bulmaca

İnsanların beynini çalıştırması için yapılan videodur. Zeka soruları yer alır. Her videonun belli bir süresi vardır. Bulmaca kategorisinde 6 video bulunur. En çok izlenme sayısına ulaşan bulmaca videosu ise hayatta kalmak için hangisini seçersin videosudur. Videonun içerisinde 10 bulmaca yer alır.

Bunlar Kaçmaz Yeni Videoları

Her gün farklı ve yeni videolar kanala yüklenir. En son yüklenen video ise bu kadar büyük olmaz diyeceğiniz 10 kamyon videosudur. Videonun süresi on dakikadır. 5 saat önce yayınlanan video ise en hızlı çalışanlar videosudur.

Bunlar Kaçmaz Kanalı Hakkında

Bunlar kaçmaz kanalı videolarında arka sesler vardır. Her videoyu açıklayıcı bir şekilde anlatır. Farklı videolardan dolayı izlenme sayısı çok fazladır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Büyük ihtimal ile Türkiye’de yaşayan birisi. Bütün videolarına ve kapak resimlerinde sürekli İslam dinine hakaret eden resimler kullanıyor. İslama küfredenin rahat ettiği ve kollanıp korunduğu dünya üzerindeki tek ülke olan Türkiye’de yaşadığı konusunda tüm dünyadaki müslümanlar emin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu