Anasayfa / Pandalina / Cheat Engine Sistem Gereksinimleri

Cheat Engine Sistem Gereksinimleri

Hile denilence ilk akıla gelen Cheat Engine konuğumuz. Gerek tarayıcı oyunları gerek ise normal tüm oyunlarda hile yapmak için kullandığımız gelmiş geçmiş en iyi hile programıdır. Cheat Engine hayatımıza ilk Facebook oyunlarına hile yapmak için girmişti fakat ilerleyen vakitlerde artık facebook oyunlarında hile yapmak bizleri tatmin etmeyince, farklı oyunlar indirip onlara Cheat Engine hile yapardık. 🙂

Ve yine eskisi gibi Facebook veya bilgisayarınıza indirdiğiniz oyunlara hile yapmak istiyorsanız, Cheat Engine’yi bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağı konusunda endişeliyseniz hemen aşağı kısımdaki Cheat Engine Sistem Gereksinimlerini inceleyerek kendi bilgisayarınızın sistem özelliklerinin Cheat Engine Sistem Gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını karşılaştırarak kendi bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını analiz edebilirsiniz.

Cheat Engine Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Farketmez

RAM: Farketmez

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Ekran Kartı: Farketmez

Boş Disk Alanı: 100 MB

Bilgisayarının Cheat Engine’i kaldırıp kaldırmayacağı konusunda endişeliysen. Yorum olarak bilgisayarının özelliklerini bizimle paylaşırsan, senin için karşılaştırma yapabiliriz.

Hakkında pandalina

Gözat

Rainbow Six Siege Wallpaper

Bu içeriğimizde sizler için tüm zamanların en iyi Rainbow Six Siege Wallpaper’larıın listeledik. Rainbow Six …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir