Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Çinli Youtuber 62. Kattan Aşağı Düştü !

Youtube‘da ayakta durabilmek için özgün ve farklı içerikler paylaşmak zorundasınız.Yoksa Orkun Işıtmak‘ın şarkısında kullandığı cümle gibi yeriniz “Youtube Çöplüğü” olur.

Tabi farklı içerik paylaşırken olayın dozunu kaçırmamak en doğrusu olacaktır. Youtube‘da bu işin dozunu kaçıranlara neler olduğunu hepimiz haberlerde görebiliyoruz.Kafasını mikrodalgaya sıkıştırıp itfaiye çağıranlar mı dersiniz yoksa üzerine yanıcı madde döküp yanlışlıkla tüm vücudunu yakanları mı dersiniz.

Hangisini derseniz deyin bu işlerin püf noktası dozunda bırakmakta yatıyor.Eğer fazla ileri giderseniz işin sonu sizin için pekte iyi bitmeyebilir. Bugün ki haberimizde tam da bununla alakalı.İsterseniz hemen habere geçelim.

Wu Yongning 26 yaşında genç Youtuber kanlında adrenalin içerikli videolar paylaşmaktadır.Yalnız bu Youtuber adrenalin işini oldukça abartmış.Yüksek katlı binaların tepelerine çıkarak çoğu insanların izlerken bile ürkeceği çoğu hareketi hiç çekinmeden yapıyordu.

Yapıyordu dedim çünkü bu Wu Yongning artık aramızda değil.Geçtiğimiz gün 62 katlı bir binanın tepesine çıkarak her zaman yaptığı hareketleri tekrarlıyordu.Fakat bu videonun son videosu olacağının farkında değildi.

Genç Youtuber bir anda halsiz düşerek kollarını bıraktı ve 62 katlı binanın tepesinden aşağı çakıldı.Genç Youtuber kendi ölümünün videosunu çekmiş oldu.Genç adamın ölümünün kaza sonucu olduğu anlaşıldığı için konu hakkında soruşturma açılmadı.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu