TikTok

Czn Burak İle Khaby Lame Bir Araya Geldiler

Tiktok'ta yüz milyondan fazla takipçisi bulunan Khaby Lame, Czn Burak ile buluştu. Khaby Lame kimdir - Czn Burak kimdir?

Tiktok’ta yüz milyondan fazla takipçisi bulunan Khaby Lame, Czn Burak ile buluştu. Khaby Lame kimdir, kaç yaşında – Czn Burak kimdir, kaç yaşında? Hepsi ve daha fazlası bu makalemizde mevcut.

czn burak
czn burak

Czn Burak İle Khaby Lame bir araya geldiler. Tiktok’ta yüz milyondan fazla takipçisi bulunan Khaby Lame, Czn Burak ile buluştu.

Şu anda TikTok’ta 100 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca, TikTok platformunda en çok takip edilen İtalyan olarak Chiara Ferragni’yi yendikten bir müddet sonra Instagram’da 40 milyondan fazla takipçisi bulunan Khaby Lame, Türkiye’nin ünlü fenomen isimlerinden biri olan Czn Burak( Burak Özdemir) ile bir araya geldiler ve beraber yemek yaparak video çektiler. Bu beraber çektikleri video 7,4 milyondan fazla izlenmiştir.

https://www.instagram.com/p/CTb-6YOI6tx/


Selin Yağcıoğlu ile Güneşin Kızları disinin Savaş’ı oyuncu Berk Atan Ayrıldı. Haberin devamını ve ayrıntılarını okumak için tıklayınız:


Khaby Lame Kimdir?

Khaby Lame, 9 Mart 2000 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır ve ünlü tiktoker olan Khaby Lame, Senegal’de dünyaya gelmiştir. Henüz daha bir yaşından beri bir toplu konut alanında büyüdüğü İtalya’nın Chivasso kentine taşınmıştır ve şu anda daha hala burada yaşamını sürdürmektedir. Ayrıca Khaby Lame, futbolun yanı sıra basketbol gibi sporlarla da uğraşmıştır. Lisede iken amatör basketbol şampiyonalarında oynamıştır. TikTok’tan önce, CNC makine operatörü olarak çalışmıştır. Ayrıca TikTok videoları sayesinde üstesinden geldiği birtakım finansal sorunlar da yaşamıştır.

khaby lame kimdir
khaby lame kimdir

Lame, COVID-19 karantinaları esnasında 2020 senesinin Mart ayında popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’ta paylaşım yapmaya başladı. 2020 senesinin Aralık ayında DLuiRepubblica dergisi için modellik seçildi ve modellik yaptı. 26 Nisan 2021 tarihinde en çok takip edilen İtalyan TikToker olan Gianluca Vacchi’yi geride bırakmayı başardı. Lame’in şu anda TikTok’ta 100 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca, TikTok platformunda en çok takip edilen İtalyan olarak Chiara Ferragni’yi yendikten bir müddet sonra Instagram’da 40  milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Dünya düzeyinde en çok takip edilen TikTokerlar’ın arasındadır ve en çok takip edilen İtalyan TikToker’dir.

Khaby Lame Kaç Yaşında?

2020 senesinin Mart ayında popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’ta paylaşım yapmaya başladı. 2020 senesinin Aralık ayında DLuiRepubblica dergisi için modellik seçildi ve modellik yapan Khaby Lame, 21 yaşındadır.

Czn Burak Kimdir?

CZN Burak ya da gerçek ismi ile Burak Özdemir, 24 Mart 1995 tarihinde gözlerini dünyaya açmıştır ve başarılı isim olan Czn Burak İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Burak Özdemir, aslen Hatay Yayladağı Yoncakaya köyündendir.

czn burak kimdir
czn burak kimdir

Hatay Medeniyetler Sofrası isimli lokanta zincirinin asıl sahibidir. Genellikle Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameranın ekranına karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında özellikle TikTok’ta yayımlayarak “Smiley bae” ismi ile tanınmıştır ve bu şekilde internet ünlüsü olmuştur.

Tekstil firmasının sahibi olan babasının desteğini de alarak 2011 senesinde Aksaray’da Hatay Medeniyetler Lokantası isimli bir kebapçı açtı. Birkaç sene içerisinde farklı şubeler açarak bir lokanta zinciri kurdular ve Czn Burak’ın Dubai’de de bir şubesi bulunmaktadır. Ünlü TikTok fenomeni Burak Özdemir, sosyal medyadan paylaştığı yemek videoları ile ünlenmiştir özellikle yemekleri yaparken kameraya karşı gülümsesiyle olmuştur. Böylece resmi Instagram hesabında çok yüksek kitlelere hitap etmiştir. Videolarında ise kameraya bakarak gözlerini ayırmadan yemek yapması ile bilinmektedir.

Czn Burak Kaç Yaşında?

Ünlü TikTok fenomeni Burak Özdemir, sosyal medyadan paylaştığı yemek videoları ile ünlenmiştir özellikle yemekleri yaparken kameraya karşı gülümsesiyle olmuştur. Böylece resmi Instagram hesabında çok yüksek kitlelere hitap etmiştir. Videolarında ise kameraya bakarak gözlerini ayırmadan yemek yapması ile bilinen Czn Burak, 27 yaşındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu