Anasayfa / Bilgiler / Danla Biliç “Youtuber Olmasaydım Şuan Psikolog Olurdum”

Danla Biliç “Youtuber Olmasaydım Şuan Psikolog Olurdum”

Danla Biliç Youtube‘da makyaj videoları çekmekte olan ünlü bir Youtuberdır. Ama bu bildiğiniz makyaj videolarından değildir. Bu makyaj videolarında içtenlik ve samimiyet yatmaktadır.

 

Yaptığı videolar ve sempatikliği sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.Geçtiğimiz günlerde Sabah gazetesine konuşan Danla Biliç Kendisi hakkında birçok bilgiyi bizlerle paylaştı.

 

Danla Biliç‘in söyledikleri arasında en çok dikkatimizi çeken şey “Eğer Youtuber Olmasaydım Psikolog Olacaktım” açıklaması oldu.Bildiğiniz üzere her Youtuber Youtube‘a video atmak dışında farklı işlerle uğraşıyor.Avukat olanlardan  Psikolog olanlara kadar pek çok farklı meslek gruplarına dahil olan Youtuber bulunmaktadır.

 

Aslında başka bir açıdan baktığınızda Danla Biliç için Psikologluk ta fena olmazdı.Ama şimdilik  önünde koskoca bir Youtuberlık serüveni var ve uzun süre bundan başka bir işle uğraşacak gibi de gözükmüyor.Aslında en doğru olan da bu dur. İnsan her zaman sevdiği mesleği yapmalıdır.

 

 

Yoksa o hayat ona işkence olur.Mesleği dışında yeni bir serinin haberini veren Danla Biliç artık amacının tüm dünyayı gezmek olduğunu belirtti.Artık her cuma günü Dünya’nın farklı bir yerinde olmayı amaçlıyor.Kim bilir belki diğer Youtuberlar da bundan esinlenerek yeni bir serinin kapılarını açar.

Ama net olan bir şey var ki o da bizi oldukça eğlenceli videoların beklediği..

 

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

Hakkında youtuberhaberleri

Gözat

insan dedikleri youtube

Aylardır Beklenen İnsan Dedikleri YouTube Kanalı 1 Mayıs’ta açılıyor

Türkiye Youtube kanalları arasında Onedio ve Babala tarzı büyük bir proje olarak ortaya çıkmış olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir