Komedi | Mizah | Eğlence | Trol

Deli Mi Ne Cips Paketlerinden Gemi Yaptı

Deli mi ne Youtube kanalının sahibi ve Faster Abdü olarak tanınan ünlü Youtuber bu videosunda gemi yaptı ve trendlerde 2. sıraya oturdu.

Faster Abdü her geçen gün hızla büyüyen bir kanalın sahibi. Şu an Türkçe Youtube Kanalları arasında en hızlı büyüyen kanallardan biridir.  Yaptığı çılgın videolar ile gündeme gelen ve en son Liverpool Chelsea maçında sahaya girmesi ile Türkiye gündemine oturmuştu.İlginizi Çekebilir: Liverpool Chelsea Maçında Deli Mi Ne Sahaya AtladıBu hafta 26 Kasım 2019 tarihinde yayınladığı videoda cips paketleri ile bir bot yaparak bunu yüzdürmeyi başardı. Aldığı 500 adet cips paketi ile küçük bir gemi inşa etti ve yine ilk defa yapılmış bir içeriğe imza attı. Kendi deyimi ile Dünyada bir ilk olduğunu ifade eden Youtuber çılgın videoları ile gündemde kalmaya devam edeceğe benziyor.

Kanalında yaptığı açıklamada ise şöyle bahsetmektedir: “Herkese merhaba (yt) arkadaşlar ben Fester Abdü. Abone olarak eğlencenin bir parçası (insandedikleri) olup standarda inmiş hayatınızı bir – dirhem – olsa da yükseltebilirsiniz. Antalya’da hayatımı sürdürüyorum ve işim gücüm sadece YouTube. Kanalımda sizleri eğlendirmeyi maçlamaktayım. İyi Seyirler ve eğlenceler dilerim.

Deli Mi Ne Instagramı

https://www.instagram.com/delimine0

Youtuber ile İrtibata Geçmek İçin İletişim

delimine@creatorstation.comDeli Mi Ne Kimdir Okumak İçin Tıklayın: Faster Abdü Kimdir 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu