Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Deli Mi Ne? Türk Komando Eğitimine Katıldı

Deli Mi Ne? Türk Komando Eğitimine Katıldı

Youtube’nin en çok tanına içerik üreticilerinden olan Deli Mi Ne? Türk Komando Eğitimine Katıldı. Ülkemizin gururu olan ve oldukça ağır eğitimlerden geçen SAT Komandolarının aldığı eğitimin sadece basit bir kısmını deneyimlemek için kursa katılan Deli mi ne? Kanalı, birçok zorluğu izleyicilerine göstermeye çalıştı. Video süresince oldukça zor durumları gözle önüne seren Deli mi ne?, video boyunca emekli SAT Komandosu Bülent Kuru ile beraberdi. Deli mi ne? Türk komando eğitimine katıldı ve kahraman askerlerimizin geçtiği zorlu eğitimleri izleyicileri ile paylaştı. Bizde insan dedikleri olarak bu video hakkında kısa bir yazı hazırlamak istedik. ——————————————-
Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube
Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri
——————————————-

Uzman Komandoların Aldığı Eğitimler

Su Altı Taaruz Birlikleri, yani SAT Komandolarının aldığı zorlu eğitimlerin anlatıldığı youtube videosunda yer alan içerikleri insan dedikleri olarak, sizin için derledik. Video süresince Bülent Kuru ile beraber birçok zorlu eğitimi tamamlayan ve kan ter içinde kalan Deli mi ne? kanalı sahibi Fester Abdü, yaşadığı tüm zorlukları birebir olarak video içerisinde yansıttı ve askerlerimizin yaşadığı zorlu eğitimleri gözler önüne serdi.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir