Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Demet Akalın – N’apıyorsan Yap

Demet Akalın – N’apıyorsan Yap

Şarkıcı Demet Akalın’ın Ateş adını verdiği albümünde bulunan N’apıyorsan Yap şarkısına çektiği video klip müzik video sitelerinde yerini aldı. Albüm DMC ( Doğan Musıc Company) müzik şirketi etiketiyle yayınlandı. Bu Demet Akalın’ın sevenleriyle buluşturduğu 11. albümü. Demet Akalın özellikle yaz şarkılarına damga vuran bir isim.Albüm müzik platformlarda yayınlandığı andan itibaren şarkıları beğeni topladı. İnsan dedikleri olarak şarkıyla ilgili bir analizde bulunalım. Demet akalın- n’apıyorsan yap şarkısının klibi yayınlandığı andan itibaren beğeni topladı.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Demet Akalın Farkı

Klipte Demet Akalın’ın yine farklı tarzını ön plana çıkartmış. Şarkının söz ve bestesi şarkıcı ve besteci Tan Taşçı’ya ait. Düzenlemesini Catwork’un yaptığı klibin yönetmeni ise ünlü klip yönetmeni Nihat Odabaşı. Demet Akalın- n’apıyorsan yap şarkısının videosunda Nihat Odabaşı farkını görmekteyiz. Klip, trend videolarda 9 numarada. Yüzünde maskesi, saçlarında bigudisi aşk acısı çeken bir kadının mutsuzluğunu anlatan klipte kullanılan mekan olan oda, izleyene nostalji havası vermiş. Ayrıca efeler ve modern dansçılar çok farklı ve güzel bir konsept yaratmış.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir