Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Demet Akalın’dan Seda Sayan İçin – Çok Kırıldım Ama Saygım Var Açıklaması

Güzel şarkıcı Demet Akalın kavgalı olduğu Seda Sayan için çok kırıldım ama saygım var açıklamasında bulundu. Demet Akalın kim?

Güzel olduğu kadar şarkılarının güzelliğiyle de bilinen Demek Akalın geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulundu. Seda Sayan ile kavgalı olan Demet Akalın, Sayan için yaptığı açıklamada, ” beni seninle yanak yanağa göremezler ” dedi. Bunun üzerine Demet Akalın Seda Sayan için ” Seda ablaya çok kırıldım ama saygım var, Okan ile nikahımızda şahidimizdi ” dedi ve bu açıklamasıyla Seda Sayan’a sanki zeytin dalı uzattı.

Demet Akalın – Seda Sayan Kavgası

 

Ünlü manken ve şarkıcı olan Demek Akalın, Satr TV’deki programının bittiğini duyurduğu hafta kanalın Seda Sayan ile anlaştığını duyunca sosyal medya hesabından paylaşım yaparak tepki göstermişti. Güzel şarkıcı Demet Akalın, Seda Sayan’a seslenerek ” Cuma günü program bitişi ekiple ağlarken ” ben başlıyorum ” diye mesaj gönderdin. Cenaze evine davulla gidilmez. Son açıklamam ama ” beni seninle yanak yanağa göremezler ” demişti.

Bu iddialı açıklamasından çok kısa bir süre sonra Akalın, kavgalı olduğu Seda Sayan’ın sunuculuğuunu bıraktığı Gelinim Mutfakta kadrosuna katıldı.


Oyuncu Melek Baykal dudak dolgusu yapanları ti’ye aldı. Paylaştığı videodaki sözleri herkesi şaşırttı. ” şahsen ben erkek olsam o dudakları öpmezdim ” haberin devamı için tıklayınız:


Demek Akalın Kim?

demet akalın kimdir
demet akalın kimdir

23 Nisan 1972, Kocaeli’de dünyaya gözlerini açan ünlü Türk şarkıcı Demet Akalın ayrıca, oyuncu ve eski mankendir. ünlü şarkıcı Akalın, 2000 senesinin ortasından bu yana müzik piyasasına çıkardığı popüler şarkılar sayesinde günümüzde Türk pop müziği denilince akıllara gelen ilk isimlerden biri olmuştur. Gölcük, Kocaeli’de dünyaya gelen Türk manken ve aynı zamanda şarkıcı olan Demet Akalın, ilk başta mankenlik odaklı bir kariyer kurmak istedi ve Neşe Erberk’in ajansında mankenliğe başladı. Mankenliğe ek olarakta 1990 yıllında çeşitli türde sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde oyunculuk yaptı.

Mankenlikle aynı anda Akalın, gazinolarda şarkı söylemeye başladı ve bu şarkı söylemerin bir sonucu olarak 1996 yılında ilk stüdyo albümüSebebim “ ‘i piyasaya çıkardı fakat bu çalışma çok ses getiren, onun tanınmasında ve iyi bir çıkış yapmasına yardımcı olamadı. Demet Akalın, daha sonradan çıkış şarkısı olan ” Aşkın Açamadığı Kapı “ ile ayrıca Kral TV Video Müzik Ödülleri’nden Yılın Şarkısı ödülünü almaya hak kazanan Banane ( 2004 ), MÜ – YAP’tan altın sertifika almaya hak kazanan Kusursuz 19 (2006 yılında) ve Dans Et ( 2008 yılında) gibi 2000 yılı boyunca çıkardığı ses getiren albümlerle güzel manken ve Türk şarkıcı olan Demet Akalın başarı yakaladı.

Demet Akalın Müzik Hayatı Hakkında Daha Çok Ayrıntı

 

Yayımlandığı dönem Türkiye’nin en çok satan albümü olan Pırlanta (2015 yılında) dahil olmak üzere oldukça yüksek satış başarısı elde eden albümlerle 2010 senesinde Türk pop müziğinde ön planda kalmaya devam etti ve Türk pop müziği denilince şüphesiz akıllara ilk gelen isimlerden biri oldu. Türkiye’de liste başı olan şarkılarının isimleri:  ” Afedersin “, ” Çanta “, ” Mucize “, ” İlahi Adalet “, ” Toz Pembe ” ve ” Hayalet ” yüksek hit şarkılarının yanı sıra ” Tecrübe “, ” Olacak Olacak “, ” Sabıka “,  ve ” Ders Olsun “ şarkıları da ilk beş başarısı gösterdi.

Türk pop müziği denilince şüphesiz akıllara gelen ilk isimlerden biri olan Demet Akalın, albümlerinde yer verdiği ” biten bir ilişkinin ardından eski sevgiliye meydan okuyan “ şarkılarla müzik eleştirmenleri tarafınca kendi tarzını oluşturduğu ve şarkılarına şekil verdiği kabul edilen Akalın, magazinsel kişiliğiyle de ve özel hayatıyla da sık sık gündeme çıktı. 2007 yılından itibaren Hande Yener ile yaptığı sözlü tartışmalar artık gündelik bir hal olmaya başlamıştı.Bu tartışma on yıl boyunca tekrarlandı ve magazin sitelerinde, gazeterinde ve TV programlarında uzun süre eleştirildi ve ön planda oldu. 2006 senesinde Oğuz Kayhan ile ve 2010 yılında Önder Bekensir ile yaptığı aylık evliliklerden sonra 2012 senesinde Okan Kurt ile evlendi.Okan Kurt ile evlilğinden  2014 yılında ilk çocuğu Hira’yı dünyaya getirdi. Manken ve Türk pop müziği denilince akıllara gelen şarkıcı Demet Akalın’ın bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü ve ayrıca dört tane  Kral Türkiye Müzik Ödülü dahil olmak üzere birçok dalda ödül kazandı.

Demet Akalın Kaç Yaşında?

Türk manken ve Türk pop müziği tarzında birçok başarılı hit şarkıları bulunan 23 Nisan 1972 doğumlu olan Demet Akalın, 49 yaşındadır. Eski bir manken olan Demet Akalın’ın hayranları ünlü şarkıcının 49 yaşında olduğunu göstermediğini daha genç gösterdiğini söylemektedir.

Demet Akalın Boy – Kilo Ve Burcu Ne?

Eski bir manken olan Demet Akalın’ın hayranları ünlü şarkıcının boyunu, kilosunu ve burcunu çok merak etmektedir. Demet Akalın’ın boyu, kilosu ve burcu şu şekildedir:

 • Boy: 173
 • Kilo: 56
 • Burcu: Boğa

Demet Akalın Kimler İle Evlendi?

İki evliliği sadece aylar süren Demet Akalın 2012 yılında Okan Kurt ile evlendi ve şarkıcı evlendiği yıldan beri Okan Kurt ile birliktedir. Bu birliktelikten 2014 yılında bir de Hira adında bir kızları olmuştur. Demet Akalın’ın hayranları şarkıcının kaç evlilik ve bu evliliklerin ne kadar sürdüğünü merak etmektedir. Demet Akalın kimler ile evlendi şu şekildedir:

 • Oğuz Kayhan- evlendiği tarih: 2006 –  boşandığı tarih: 2006
 • Önder Bekensir – evlendiği tarih: 2010 – boşandığı tarih: 2010
 • Okan Kurt – evlendiği tarih: 2012 

Demet Akalın’ın Filmografi ve Diskografileri Nelerdir?

Demet Akalın’ın Filmografisi Şunlardır:

 • Günlerden Pazar (1992 yılında )
 • Tele Anahtar (1994 yılında )
 • Osman Pazarlama (2016 yılında )

Demet Akalın’ın Diskografisi Şunlardır:

 • Sebebim (1996 yılında )
 • Unuttum (2003 yılında )
 • Banane (2004 yılında )
 • Kusursuz 19 (2006 yılında )
 • Dans Et (2008 yılında )
 • Zirve (2010 yılında )
 • Giderli 16 (2012 yılında )
 • Rekor (2014 yılında )
 • Pırlanta (2015 yılında )
 • Rakipsiz (2016 yılında )

Demet Akalın’ın Sosyal Medya Hesapları Nedir?

Güzel sesi ve fiziğiyle de hayranları tarafından çok sevilen Demet Akalın birçok platformda binlerce dinleyici kitlesine sahiptir. Demet Akalın’a hem ulaşabileceğiniz hem de şarkılarını dinleyebileceğiniz orijinal hesapları sizler için bulduk.

Instagram:  @demetakalin

Twitter: @DemetAkalin

YouTube Music: https://music.youtube.com/channel/UCLQr7W1GmZzU2BSAeSixXng

Spotify: https://open.spotify.com/artist/1U449OOb70EZlElNjLMwCM?autoplay=true

Deezer: https://www.deezer.com/tr/artist/1385347?autoplay=true

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu