Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Denizde Köpekbalığı Avladım

Denizde Köpekbalığı Avladım

Son dönemin en revaçta Youtube kanallarından biri olan ve birbirinden ilgi çekici ve macera dolu videoları ile izleyenleri hayrete düşüren ünlü Youtube fenomeni Deli Mi Ne kanalı son paylaşmış olduğu video ile Youtube trendler listesinde birinci olmayı başardı. Daha önce paylaşmış olduğu birçok paylaşım ile Youtube trendler listesine girmeyi başaran Deli Mi Ne kanalı son paylaşmış olduğu ” Denizde Köpekbalığı Avladım ” videosu ile saatler içerisinde milyonlarca izlenmeye almayı başardı. Kanal sahibi Fester Abdü bilindiği üzere daha önceleri de balık avlama videoları ile olay olmuştu. İnsan Dedikleri youtube olarak biz de sizler için video içeriğinden ve konusundan bahsedeceğiz.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

İzmit Körfez’in Tehlike Dolu Anlar

Denizde Köpekbalığı Avladım isimli videosu ile milyonları kendine hayran bırakmayı başaran Deli Mi Ne kanalı son paylaştığı video da Balık Günleri kanalı sahibiyle birlikte İzmir Körfez’inde özel bir tekne ile köpekbalığı avlamak üzere denize açıldı. Balık avlama konusunda deneyimli olan ikili önce istavrit tutarak köpekbalığı yemlerini hazırladılar. Daha sonrasında ise tuttukları istavritleri köpekbalıklarını avlamak üzere yem olarak kullandılar.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir