BlogKomedi | Mizah | Eğlence | Trol

Dila Kent Youtube Kanalı | Kimdir | Kaç Yaşında | Ailesi | Slime?

Dila Kent Youtube kanalı - kimdir - kaç yaşında - ailesi - izlenme sayıları kaçtır - slime videoları - resmi hesapları nelerdir?

Dila Kent çektiği Barbie bebek videoları ile tanınmaya başlamış ve daha sonra ürettiği farklı içerikler de kendini sevdirmiş bir sosyal medya fenomenidir. Özellikle kız çocukları tarafından sevilen Youtuber başladığı günden bugüne çok yol kat etmiştir. Dila Kent kimdir, gerçek adı nedir, nereli, kaç yaşında, ailesi, izlenme sayıları, Youtube kanalı hakkında her şey gibi başlıkları siz okuyucularımıza sunduk.

Diğer Youtube Kanalları Hakkındaki Yazıları Okumak İçin Tıklayınız. 

Dila Kent Kimdir – Gerçek Adı Nedir – Nerelidir – Kaç Yaşında – Ailesi – Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Dila Kent Youtube içerikleri üreten ünlü bir fenomendir. Gerçek adı Dila Bozkaya’dır.  6 Ekim 1994’te İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. İstanbulludur. Daha sonra İzmir’de üniversite kazanmıştır. 9 Eylül Üniversitesi’nin Film Tasarım ve Yönetmenliği bölümünde okumuştur. Üniversite okuduğu şehri çok seven Dila İzmir’e yerleşmiştir ve orada kalmaya başlamıştır. İzmir’de ailesiyle birlikte yaşamaktadır.

Dila genellikle çocuk kitle tarafından sevilmiştir. Yaptığı organizasyonlarda çok yoğun bir ilgiyle karşılaşan ünlü fenomenin dış görünüşüyle ilgili özellikleri de takipçileri tarafından merak edilmiştir. Dila Kent’in boyu 1.61 metre, kilosu 47 kg’dır.

Çektiği farklı içeriklerle kendini sevdiren Dila takipçileriyle bir aile gibi olmuştur. Onu sevenlere Dila Kent ailesi demektedir. Takipçileri de bu ailenin parçası gibi davranmaktan mutludur. Yaptığı tüm videoları Dila Kent ailesi için yaptığını videolarında dile getirmektedir.

Dila Kent Youtube kanalı hakkında bilgiler

Dila Kent Youtube Kanalı – Abone Sayısı Kaçtır – İçerikleri Nelerdir – Dış Ses – Slime – Roblox?

Dila Çektiği Barbie bebek videoları ile Youtube’da tanınmaya başlamıştır. Sevdiği oyuncakları oynatarak çektiği video içerikleri izleyicileri tarafından sevilmiştir. Daha sonra farklı içerikler de üretmeye başlayan Dila gün geçtikçe tanınan bir isim haline gelmeye başlamıştır. Youtube kanalı açıldığı günden itibaren büyümektedir. 8 Eylül 2018’de açılan kanalın 3.52 milyon abonesi vardır. Türkiye’nin en çok abonesi olan ilk 100 kanalı arasına girmeyi başarmıştır.

Dila Barbie bebekleri ve çeşitli oyunlarıyla çektiği içerikleri paylaşarak Youtube hayatına başlamıştır. Daha sonra kendinin de bulunduğu Youtube içerikleri çekmeye başlamıştır. Sempatikliği ve güler yüzlülüğüyle izleyicilerine kendini sevdirmeyi başarmıştır. Şu an çeşitli challenge videoları, oyun videoları, eğlence ve gerilim içerikli videolar, slime videoları çekmektedir.

Pop it oyuncağı ilginç ürünler gibi farklı içerikleri gösterdiği, gece karanlıkta çadır kurdum gibi gerilim videoları, okul challenge ve slime challenge gibi challenge videoları, Scary Teacher 3D gibi oyunları oynadığı içerikleri izleyicileriyle paylaşmaktadır.

Dila Kent Dış Ses

Dila Kent’in çeşitli video içerikleri vardır. Bazı videolarına bir dış ses de dahil olmaktadır. Dış sesin de katılımıyla daha eğlenceli videolar ortaya çıkmaktadır. Bir gün boyunca dış ses günümü yönetti başlığıyla paylaştığı videoda dış ses Dila’ya çeşitli şeyler yaptırmaktadır. Yaptırdığı şeyler karşısında şekilden şekle giren Dila komik görüntüler ortaya çıkarmaktadır.

Dila Kent Slime

Dila sürekli olarak yeni ve farklı içerikler üretmektedir. Kanalını açtığı ilk videolarında da bulunan slime izleyicileri tarafından çok sevilmektedir. Dila da slime videolarını sıkça çekmektedir. Yaptığı slime challenge videolarının izlenme sayıları da oldukça iyidir. Villada slime malzemeleri bulan kazanır, yerden yüksek slime challenge gibi başlıklarla slime videoları çekmektedir.

Dila Kent Roblox

Dila çeşitli oyun videolarını oynayarak izleyicilerine videolar sunmaktadır. Minecraft, Scary Teacher ve Roblox gibi oyunları oynamaktadır. Oyunları oynarken ettiği sohbetle ve oyun içerikleriyle izleyicilerini eğlendirmektedir. Roblox oyununu; zengin adamın evinden 100.000 TL soygun, pizzacı oldum, doğal afetlerde hayatta almak gibi başlıklarla paylaşmaktadır.

Roblox oyununu paylaştığı oynatma listesi: https://www.youtube.com/playlist?list=PLJuSi5lcO4CiAgIVdUhCi7ttfa5muABYe

 

Dila Kent’in İzlenme Sayıları Kaçtır – En Çok İzlenen Videosu Nedir?

Dila Barbie bebeklerini çekerek başladığı Youtube hayatında çok ilerleme kaydetmiştir. Çektiği vloglar, oyunlar ve challenge videolarıyla büyük bir takipçi kitlesine sahip olmuştur. Genellikle çocukların izlediği kanalın sevenleri çok fazladır. İşte Dila Kent’in izlenme sayıları:

  • Toplam izlenme sayısı: 3.5 milyondur
  • Genel izlenme sayısı: 2 milyon ile 9 milyon arasında değişmektedir.
  • En çok izlenen videosu: 27 milyon izlenmesi vardır. Gerçek hayatta Hello Neighbor oynadıkları ve içeriğinde komşularının slime malzemelerini sakladığı bir video içeriğidir. Birçok kişi tarafından izlenmiş videonun 272 bin beğenisi vardır.

Dila Kent Ne Kadar Kazanıyor – Resmi Hesapları Nelerdir?

Dila kısa sürede birçok insanın tanıdığı sosyal medya fenomeni haline gelmeyi başarmıştır. Youtube’a çektiği içeriklerle özellikle çocukların oldukça ilgisini çekmiştir ve gün geçtikçe büyümüştür. Her geçen gün daha fazla büyüyen kanalın izlenme sayıları ve takipçileri kanala belli bir miktar para kazandırmaktadır.  Ne kadar kazandığını öğrenmek için Socialblade verilerine bakabiliriz. Dila Kent’in kazancı şöyledir:

  • Aylık kazancı: 23 bin dolar ile 375 bin dolar arasındadır. (195 bin TL ile 3 milyon TL arasındadır.)
  • Yıllık kazancı: 282 bin dolar ile 4.5 milyon dolar arasındadır. (2.3 milyon TL ile 38 milyon TL arasındadır.)

Resmi Hesapları:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu