Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Dodan – Oğul

Dodan – Oğul

Sesi ile ve sesinin tınısı ile sizlere oldukça etkileyen Dodan son zamanlarda çıkardığı ‘Oğul’ şarkısı ile kulaklarınızın pasını silmeye niyetli. Geçtiğimiz günlerde  Dodan – Oğul şarkısı ile Eşkiya dünyaya hükümdar olamaz dizisinde bir sahne ile hayatımıza girdi ve youtube de trend videolar listesinde yerini aldı.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Oğul Acısı

Dodan – Oğul şarkısı ile sözlerinden de anlaşılacağı gibi evlat acısını tema alıyor. Öldürülen oğula yakılan bu türküyü oldukça farklı bir yorumda buluşturuyor. Oğlunu toprağa gömdüğünü ve kan ağladığını anlatan sanatçı oğlunu vuran kimselere de lanet etmektedir. Evlat acısının zorluğunu gitar eşliğinde türküye yeni bir boyut getirerek sizlere aktarıyor. Ağıt eşliğinde fondaki sesler ile de farklı bir atmosfer oluşturuyor. Alınan yorumlara göre dinleyicilerden de tam not alan video yayınlandığından beri tıklanma sayısı da oldukça fazla olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Dinleyicilerin büyük bir çoğunluğu Eşkiya dizisinden geldiğini ve şarkının şimdiye kadar hiç bu kadar etkilenmediklerinden bahsediyor ve sahne ile şarkının bütünlük sağladıklarını yorumlarında belirtiyorlar. İnsan dedikleri.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir