YoutubeR | Sosyal Medya

Düşyeri Youtube Kanalı ve Pepee Hakkında

Düşyeri Youtube kanalı ve Pepee başlıklı bu yazımızda, Youtube çocuk kanalları arasında yer alan Düşyeri hakkında merak edilip araştırılan, ilgi duyulan şeyleri ve çocukların kahramanlarından birisi olan Pepee hakkında detayları sizler için paylaştık.

Pepee Pepee Oyunları

Düşyere Youtube kanalı en beğenilen videoları, Pepee oyunları videoları olmaktadır. Çocukların her gün ıslarlar tekrar tekrar izlediği, bu konuda özellikle anneleri ile tatlı bir tartışmanın içerisine girdiği Pepee oyunlarının tamamını, Düşyeri Youtube üzerinde bulabilirsiniz.

Pepe İzle Yeni

Pepe izle yeni şeklinde arama yapan ziyaretçilerimiz için bir kolaylık yaparak, hemen Düşyeri kanalının internet adresini sizinle paylaşalım. Aşağıdaki linke tıklayarak Düşyeri kanalını ziyaret edebilir ve Pepee videolarını izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/Dusyeri/videos

Pepe İndir

Pepe indirmek isteyen kullanıcılarımıza, Youtube üzerinden indirme yapmalarını tavsiye etmekteyiz. Her web sitesinin güvenilir olmaması ve boş yere zaman kaybetmemek adına, indirmek istediğiniz Pepe bölümünün linkini kopyalayıp aşağıda bulunan online Youtube video indirme sitelerindeki ilgili alana yapıştırarak izleyebilirsiniz.

https://www.videoindirelim.com/youtube-video-indir

https://www.youtubevideoindir.org/

Pepe Pepe Çok Seviniyor

Pepe Çok Seviniyor videosu, çocuklar tarafından oldukça ilgi gören Pepee videoları arasında yer almaktadır. Düşyeri kanalında yayınlanan Pepee en mutlu bölümleri, Pepee’nin çok sevindiği kısımlardan bir derleme videosudur.

Düşyeri Youtube Çizgi Film

Düşyeri Youtube çizgi film kanalı, Pepee videoları dışında Tren Bob, Leliko ve daha birçok çizgi filmi yayınlayarak çocuklara hitap etmeyi başarmış nadir kanallar arasında yer almaktadır.

Düşyeri Oyuncak

Düşyeri oyuncaklarını, seçkin mağazalarda ve internet üzerinde satış yapan web sitelerinde bulabilirsiniz. Düşyeri tarafından çocukların beğenisine sunulan karakterlerin oyuncaklarını alarak, çocukların sevincine sevinç katabilirsiniz.

Düşyeri Yayınları

Düşyeri sadece bir Youtube kanalı olmayıp, aynı zamanda çocuklara yönelik çocuk yayınları yapan bir yapım ve yayıncılık şirketidir.

Düşyeri Ardanın Uzay Maceraları

Düşyeri Arda’nın uzay maceraları, çizgi kahraman Arda’nın uzaya çıkması ve burada yaşadığı sıra dışı maceraları konu alıyor. Çocuklar için eğitici bir video olması nedeniyle, tavsiye edilen videolar arasında yer almaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=MIzWsl8Ik-U

Düşyeri Yayınları Gezegenler

Düşyeri Yayınları, Gezegenler hakkında çocukların bilgi sahibi olmasına yönelik çocuk kitapları yayımlamaktadır. Bu sayede çocuklar farklı kitaplarla bir yandan eğlenirken, bir yandan ise gezegenler hakkında bilgi edinmektedir.

Düşyeri Youtube Pisi

Düşyeri Youtube Pisi videolarında, Pepee kedi arkadaşı Pisi ile çocuklara eğitici şarkılar söylüyor ve çocukların farklı birçok konu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor.

Düşyeri Youtube Kanalı İzle

Düşyeri Youtube kanalı izlemek, kanalda yayınlanan videoları kaçırmadan takip etmek için, Google veya Youtube üzerinden “Düşyeri” şeklinde arama yaparak Youtube kanalına ve videolarına erişebilirsiniz. Hemen Düşyeri kanalına ulaşmak içinse, aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/Dusyeri/videos

Düşyeri Youtube Kanalı Hakkında Bilgiler

  • Kanal hakkında Ali Sabancı, Doğan Cüceloğlu ve Ayşe Tolga gibi tanınmış isimlere soru sorulmuş ve bu videolar kanalda yayınlanmıştır.
  • Kanalın abone sayısı, 2 milyon 124 bin kişidir.
  • Kanal 13 Ocak 2014 tarihinde Youtube üzerinde açılmış ve günümüze kadar kesintisiz yayın yapmıştır.
  • Kanalda yayınlanan tüm videolar, toplam 1 milyar 440 milyon kez izlenerek, tatmin edici bir izlenme sayısı almıştır.
  • Düşyeri normal hizmet hayatına ise, 2008 yılında başlamıştır.
  • Düşyeri’nin kurucusu, Ayşe Şule Bilgiç isimli bir girişimcidir.
  • Düşyeri ilk projesi olarak, Pepee karakterini hayata geçirmiştir. Pepee birçok insan tarafından yabancı bir çizgi film gibi zannedilse de, yapımcısı Düşyeri yerli sermayeyle kurulmuştur.

İnsan dedikleri web sitesi olarak, Youtube kanalları hakkında en güncel ve en doğru bilgileri araştırarak, sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Takipte kalın…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu