YoutubeR | Sosyal Medya

Duygu Özaslan Ünlü Bir Model Hakkında Ne Dedi?

Duygu Özaslan dünyaca ünlü bir modelin çocukluk fotoğrafını sanki kendi fotoğrafıymış gibi paylaşmasını eleştirdi. Böyle bir eleştiride bulunan Duygu Özaslan kimdir, nerelidir, ne iş yapar?

Duygu Özaslan Kimdir?

Çektiği makyaj videolarını instagram hesabında paylaşan ve son zamanlarda kendisinin ismini sıklıkça duyduğumuz Duygu Özaslan’ın izleyici kitlesi her gün biraz daha artış göstermektedir.1991’de doğmuştur. Ünlü instagram fenomeni, İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Okuduğu bölümü pek sevmediğini ve daha sonra okulu bıraktığı bilinmektedir. İlk zamanlar sadece youtube kanalını hobi amaçlı olarak açtığını söyleyen Duygu Özaslan zaman içinde bunu iş haline dönüştürdüğünü söylüyor. Makyaj videoları paylaşan ünlü instagramcı Duygu Özaslan, ilk zamanlarda sitesine sadece bir tane video yüklediğinisöylemişti.

Bulutsuzluk Özlemi Haberimiz İçin Tıklayınız..

Yabancı Youtuber Vlogları

Yabancı vlogger’ları yakından takip eden Duygu, böyle bir şeyin neden kendisinin de yapıp yapamayacağını düşünmeye başladığını belirtiyor. Amacının sevdiği şeyleri paylaşmaktan ibaret olduğunu belirtti. Duygu, arkadaşlarının her zaman makyaj ve kozmetik konuları ile ilgili kendisinden devamlı fikir sorduklarını belirtti. Hatta bir kanal açma fikri arkadaşlarından gelmiş ve bunun üzerine ünlü fenomen kendine ait bir kanal açarak makyaj ve kozmetik merakını paylaşmaya başlamış.

Youtube Kanalım Vlogger Değil!!

Duygu Özaslan YouTube kanalı açtığı zaman Türkiye’de fazla vlogger olmadığını söyledi. Bu kanalı açtıktan sonra YouTube ile partner olduğunu söyleyen ünlü paylaşımcı, ilk zamanlarda bu tür sosyal kanallardan para kazanıldığını dahi bilmediğini belirti. Şimdi ise kanalında reklamlar üzerinden gelir elde ettiğini belirten duygu Özaslan, izlenme sayısı fazla olan veya artma gösteren kanallar ile iletişime geçip partner olduğunu ve para kazandığını söyledi. Çok kısa bir zamanda hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan Duygu Özaslan’ı yaklaşık olarak 1.1 milyon kişi takip etmektedir.

Türkiye Youtube ve Youtuber Haberleri insan dedikleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu