YoutubeR | Sosyal Medya

Duygu Özaslan’nın Soruya Verdiği Cevap Herkesi Şaşırttı

Duygu Özaslan'a gelen bir soruda YouTuber'ın dm'sini neden kapattığı soruldu. Özaslan'nın verdiği cevap pes dedirtti.

Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan kaç yaşında? Duygu Özaslan’nın takipçisinin sorusuna verdiği cevap neydi? Hepsi ve daha fazlası ilgili makalemizde sizler için derledik.

Güzel ve başarılı bir YouTuber olan Duygu Özaslan’nın bir hayranı tarafından kendisine sorulan soruya verdiği cevap sevenlerini üzdü. Geçtiğimiz günlerde güzel bir YouTuber olan Duygu Özaslan, YouTube için çektiği makyaj + sohbet içerikli bir videoda bir takipçisi tarafından nefret ve bela içerikli çok kötü ve uzun bir mesaj aldığını söyledi.

Bu olaydan sonra Duygu Özaslan videosunda hayranının ona ” dmlerini neden kapattın? ” sorusuna cevabı,

” keşke sen geberseydin, Allah belanı versin, babanın kemikleri sızlıyor ” tarzında bela ve beddua tarzı dmler alıyordum. Hatta bu mesajların kısa değil bayağı bir uzun olarak aldığını söyledi. Bu kötü sözler üzerine Güzel YouTuber Özaslan, dmlerini kapatma kararı aldı.

Duygu Özaslan Kimdir ?

 

duygu özaslan kimdir
duygu özaslan kimdir


Duygu Özaslan
  17 Nisan 1991, İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Özaslan, Türk YouTuber ayrıca İnternet ünlüsüdür. Güzel YouTuber Duygu Özaslan, İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmıştır fakat daha sonrasında okulu bırakmıştır. YouTube’da Özaslan, genellikle makyaj ve yaşam tarzı türünde videolar çekmektedir.

Duygu Özaslan’ın sahanda yumurtayı Türkçesini unutarak “sunny side up” şeklinde tanımlaması o dönemin skandalı olmuştur. Bu söyleyiş üzerine birçok kişi ironik tarzda videolar çekmiştir.

Güzel bir YouTuber olan Duygu Özaslan, Temmuz ayının 2020 senesinde kendi orijinal Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardan daha farklı fotoğrafların basında paylaşılması üzerine sosyal medya kullanıcıları tarafından Özaslan hakaretler, çok çirkin bir şekilde linç edildi. Özaslan, bu linçleme yüzünden bulimia nervoza hastalığına yakalandığını hatta tedavi aşamasında olduğunu bu tedavide çok zorlandığını açıklamıştır.

2017 yılında yapılan bir araştırmada Duygu Özaslan’ın takipçilerinin ” hayranlar “, ” sevmeyenler ” ve ” doğrucular “‘dan oluşan üç ana grubun olduğunu söylenmiştir. 2018 senesinde 242 insanla yapılan bir araştırmada, Duygu Özaslan’ın, Çağla Şıkel ve Danla Bilic’den sonra en çok takip edilen ve takipçilerinin severek izlediği güzellik vlogerı olduğu istisnasız bir şekilde tespit edilmiştir. Bu araştırmada katılımcıların %12.4’ü Duygu Özaslan’ı takip ettiği gözle görülmüştür. Temmuz ayı 2020 senesinde itibarıyla Özaslan’ın 1.45 milyondan çok daha fazla takipçisi bulunmaktadır.

Duygu Özaslan Instagramda tam 2 milyon takipçiye ulaşmıştır. Orijinal Instagam hesabı: @duyguozaslan

Başarılı ve bir o kadar da güzel olan YouTuber Duygu Özaslan Twitter hesabında 182k takipçisi vardır. Orijinal Twitter hesabı: @duyguozaslan_


DUYGU ÖZASLAN HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:


 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu