Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Edis – Bana Ne

Edis – Bana Ne

Pek çok şarkısı genç kızların dilinden düşmeyen 90 doğumlu olan ünlü şarkıcı Edis,9 nisan’da yaza damgasını vuracak bir şarkı yayınladı. Sevenleri ve takip edenleri tarafından oldukça beğenilen şarkının klibi de oldukça ilgi çekici ve sıra dışı. Pek çok klibinde farklı temalar kullanan Edis – Bana Ne şarkısının klibinde bu sefer oldukça iddialı. Bizde insan dedikleri youtube kanalı olarak bu klibi inceleyeceğiz.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Klip Geneli

Yurt dışında görülen klipten önce bir hikayeye yer verme kısmını Edis – Bana Ne şarkısında kullanmış. Şarkının girişinde bir telefon konuşması olduğu dikkatlerimizden kaçmıyor. Farklı figürlerin ve şekillerin kullanıldığı müzik klibinde arka planda hep bir gezegen fotoğrafı var. Ütopik bir dünyada geçtiği hissedilen klipte dansçı kızlar da kullanılmış. Pembe ve mavi tonunun klip boyunca hakim olması ve Edis’in sürekli uçan bir arabayı sürdüğünün görülmesi dikkat çeken diğer noktalar. Dans bölümlerinde arka planlarının florasan ile aydınlatılması mekana derinlik kazandırmış. Oldukça yenilikçi ve göze hoş gelen yeni klibinin bu yaza damgasını vuracağını düşünülüyor.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir