Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Eğer Bir Youtubersanız Fanjoy İle Kesinlikle Tanışmalısınız !

 

Youtube hayatta kalmanın en önemli taktiği daimi olarak kendinizi yenilemeniz dir .Kanalınız için farklı içerikler üretmeli ve daha fazla kişiye ulaşmalısınız.Çoğu kişi de genel bir kanı vardır.Eğer bol izlenme ve reklamlar olmasa para kazanamayacaklarını düşünüyor.

 

 

Fakat benim bahsettiğim faktör bundan ibaret değil.Hiç kendi ürünlerinizi satmak istediniz mi ?  Çoğu kişinin “Evet,ama nasıl başlayacağımı biliyorum.” dediğini duyar gibiyim.Artık korkmanıza gerek yok çünkü Fanjoy bu durumda yardımınıza koşuyor.

 

 

 

Hemen nasıl olduğunu açıklayayım. Fanjoy adlı platform eğer gerçekten de iyi bir kullanıcı sayısına ulaştıysanız sizin ile irtibata geçiyor, ya da siz onunla irtibata  geçerek işi hızlandırıyorsunuz.

 

 

 

Ardından sizlere yardımcı olarak sizlere nasıl kendi ürünlerinizi pazarlayacağınız hakkında bilgiler vererek sizlere hem daha fazla kullanıcıyla etkileşim hem de daha fazla ek kazanç sağlıyor.Sizlere bu platformun başarı sağlamasındaki en önemli kişiyi tanıtarak bu işe nasıl başladığını açıklayacağım.

 

 

Bu işin arka planındaki  isim  Chris Vaccarino adlı kişidir. Chris Vaccarino zaten şarkıcılara farklı içerikler  üretmekte yardımcı olan bir kişidir.Ardın Vaccarino bu yeteneğini keşfederek daha fazla geliştirmesi içi araştırmalar yapmaya başlar.Çok zaman geçmeden yükselişte olan Youtuberları fark etmeye başlar.Bunlardan ilk fark ettiği kişi Jake Paul adlı Youtuberdır. Eminim ki Jake Paul‘un kim olduğunu biliyorsunuzdur.

Bilmiyorsanız bile kesinlikle isimini duymuşsunuzdur.Çünkü onun bu derece ünlü olmasını ve kullanıcılarıyla daha fazla etkileşime geçmesini sağlayan Chris Vaccarino  oldu. Jake Paul‘un bu kadar tanınıp para kazanmasında Vaccarino’nun payı oldukça büyük.Hatta hatırlarsanız sizlere Jake Paul‘un Youtube‘dan kazandığı para ile bir malikane aldığını haberini yapmıştık.Eğer sizlerde iyi bir Youtubersanız ve daha farklı konularda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Fanjoy tam da size göre..Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı