YoutubeR | Sosyal Medya

Enes Batur Bir Liraya Araba Verecek

 Enes Batur bir liraya araba verecek.   Türkiye’nin en çok aboneye sahip olan kanalı Enes Batur bir liraya araba verecek. Enes Batur son attığı videoda bu durumdan bahsetti. Enes Batur son videosuna attığı yorum eğer yüz bin beğeni gelirse arabasını bir liradan çekiliş ile vereceğini duyurdu. Enes Baturun arabası herkesin isteyeceği bir araba olan ileri model Camaro SS. Enes Batur ne yapacak şu an merak konusu fakat arabayı kimin kazanacağı da büyük merak konusu.Enes Batur son dönemlerde adından sıkça söz ettirdi. İlk olarak son çıkan filmi süper kahramanda sahte evlilik şakası yaparak herkesi şakalamıştı. Öncelikle instagram adlı sitede fotoğraf paylaşarak evlendiğini duyurmuştu ardından şaka olduğunu duyurmuş ve film için PR olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ardından yabancı video içerik üreticilerinden içerik ve fikir çaldığı ortaya atılmıştı yabancı bazı youtuberlar Enes
Baturu şikayet edeceğini söylemişti.

Enes Batur Vereceğim Dediği Arabası

Enes Batur Arabası

Enes Baturun arabası azim adını verdiği bir Camaro SS Enes Batur bu arabasını defalarca kaplatıp çok özeniyordu ve isim dahi vermişti.Bir dönem amcası arabasını çizme şakası yaptığı için amcasına sinirlenmişti ve tepki göstermişti.
Hayranları veya düşmanları tarafından da bir dönem de çizilen arabası için oldukça üzülmüş ve instagramından tepki göstermişti.
Enes Batur Arabasının Son Hali İçin Tıklayınız

Enes Batur Kimdir Yaşı Boyu Kaç

Enes Batur Araba

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve İstanbul’da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin. Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur’un Youtube kanalı 10 milyonu geçkin  takipçiyi yakaladı. Youtube’da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuşan Enes Batur ebeveynlerin ise içerdiği argo konuşmaları nedeniyle çok sevdiği bir yüz değil.

Enes Batur Kimdir Daha Fazla Bilgi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu